Muc-off Bikespray Duo Pack

Čistič a ochrana na bicykel
24,95
MO925MO9255037835925005
1ks Na predajni 
ks
 Zdieľať
Muc-Off sa už takmer 30 rokov stará o čistotu, funkčnosť a správne namazanie bicyklov a elektrobicyklov na celom svete. Ich produkty vyskúšal aj šprintér Bradley Wiggins na svojej časovke.
Muc-Off Bike Spray Duo Pack

Základná sada určená pre umývanie a konzerváciu
obsahuje:
  • Muc-Off Nanotech Bike cleaner
  • Bike Spray
Muc-Off Nanotech Bike Cleaner - jeho jedinečné Muc Off Nanotech čistiace zloženie výrazne uľahčuje prácu bez ohľadu na počasie alebo ročné obdobie. Hoci má "Nanotech zloženie" neuveriteľný čistiaci efekt, dokáže súčasne chrániť aj veľmi citlivé a náchylné povrchy, ako je carbon, elox alebo chróm.
Neobsahuje škodlivé kyseliny, CFC alebo rozpúšťadlá, je netoxický a úplne biologicky odbúrateľný.
Prípravok preniká rýchlo nečistotami, olejom a špinou a zanecháva bezpečne celý motocykel žiarivo čistý.

Muc-Off Bike Spray poskytuje ochranu vďaka svojmu neuveriteľnému disperznému účinku. Má vysoký obsah olejovej bázy a jeho užitie je dokonalé po umývaní, pretože vytesňuje zvyšky vody a vlhkosti a dlhodobo pôsobí ako prevencia proti povrchovej korózii.
Po vyschnutí olejovej bázy zanecháva lesklú, celistvú a nelepivú vrstvu tvorenú molekulami PTFE poskytujúcimi dlhodobú ochranu a obmedzujú zachytávanie nečistôt a ich hlbšiu adhéziu priamo do štruktúry nosného povrchového materiálu. Možné použiť na rámy, hnacie reťaze, všetky kovové časti, ale aj plasty alebo lakované povrchy.
loader  Načítavam hodnotenia...