Bliz Breeze

Cyklistické okuliare
Akcia %
-13%
114,99
99,95
black / blue multi sklo
turqoise / smoke silver sklo
ks
 Zdieľať
BLIZ je švédska značka vyrábajúca okuliare už viac než 30 rokov. Športové okuliare s vymeniteľnými sklami využijete pri cyklistike, bežkovaní, resp. takmer každom športe. Naša voľba #1.

Vyberte si šport. Zvoľte aktivitu. Náš ľahký model Breeze vás udrží v bezpečí. Kus technicky vyspelých okuliarov, ktoré sa perfektne hodia ku všetkým druhom športov a aktivít. Ultra nízka hmotnosť spojená s pokročilými technológiami okuliarov vám dáva nekonečné možnosti pri každodennom tréningu.

Odstráňte hornú rámovú časť, pripevnite remienok okolo hlavy, vymeňtesklá, upravte rám a nosovú časť. 


Vlastnosti
Pokročilé, ale ľahko použiteľné. Rovnako všestranné a spoľahlivé. To je Breeze - v preklade vánok. Ľahký model, ktorý je skvelým priateľom pre každé dobrodružstvo a so špecifikáciami, ktoré zodpovedajú tým najlepším. Ak hľadáte okuliare pre všetky vaše potreby, Breeze by sa vám mohol hodiť. Vymeniteľné sklá, odnímateľná horná časť a možnosť použiť namiesto nej pás. Breeze je perfektnou voľbou pre každého, kto má veľa záujmov a má nabitý program.


Optika
Breeze je dodávaný s technológiou Hydro Lens Technology ™, ktorá vám poskytuje jasný výhľad za rôznych poveternostných podmienok. Sklá sú vyrobené z odolného X-PC a majú úplnú ochranu proti UV žiareniu, ochranu proti poškriabaniu, minimálnu lomivosť a tiež hydrofóbne vlastnosti.

 
Materiály
Breeze má rám vyrobený z TR90. Tento materiál je pevný a bezpečný, má nízku hmotnosť a poskytuje vynikajúcu pružnosť. TR90 je vhodný na okuliare, pretože je rovnako pohodlný pri vysokých aj nízkych teplotách.

 
Možnosti nastavenia
Nie je ľahké vymyslieť činnosť, kde Breeze neexceluje. Upravte rám v spánkej časti a nosníkyk - ale to je len začiatok. Precvaknite bežné rámčeky na čelenkový pás, pridajte alebo odstráňte hornú lištu, ako uznáte za vhodné, a pri zmene poveternostných podmienok vymeňte sklá.Špecifikácia:

  • Bliz sú vhodné na beh, bežkovanie, cyklistiku, jazdu na korčuliach i turistiku
  • Zrkadlové sklá Hydro Lens System™vyrobené z polykarbonátu kategórie #3
  • Okuliare Bliz poskytujú 100 % ochranu pred UVA i UVB žiarením
  • Sklá s anti-scratch úpravou minimalizujúcou riziko poškriabania
  • Hydrofóbna úprava zamedzujúca usadeniu kvapiek vody a nečistôt
  • Rámček okuliarov Bliz je vyrobený z materiálu Grilamid TR90
  • Čelenkový pás napr na bežky je súčasťou balenia
  • S možnosťou výmeny skiel (oranžové cat #1), ktoré sú súčasťou balenia
  • Súčasťou balenia je pevný a látkový obal


loader  Načítavam hodnotenia...