Selle San Marco Aspide Short Dynamic Wide

Cyklistické sedlo s dierou
89,00
wide
ks
 Zdieľať
Výber kvalitného sedla na bicykel je dôležitý a talianska spoločnosť Selle San Marco tento proces veľmi dobre pozná. Na trhu pôsobí už 80 rokov a je synonymom dokonalosti, talianskej kvality a štýlu.
Pohodlie, všestrannosť a výkon.
 
Nový Aspide Short Open-Fit Dynamic preberá štýl bestselleru, akým je Aspide, a robí ho ešte modernejším a podmanivejším. Aspide Short predstavuje v skutočnosti novú éru rady Aspide, ktorá je už takmer 20 rokov jedným z vedúcich predstaviteľov značky Selle San Marco: nová „krátka“ verzia obsahuje niekoľko nových technických a štylistických detailov.
 
Aspide Short Open-Fit Sport je tiež vybavený veľkým stredovým otvorom (Open-Fit), ktorý vám spolu so svojím kompaktným tvarom (250 mm, 28 mm kratší ako predchádzajúci Aspide) umožňuje zvýšiť úroveň pohodlia a ľahšie nájsť ideálne sedadlo, a to aj vďaka veľkostiam (S3 - úzky alebo L3 - široký), ktoré poskytuje systém idmatch. 
Ploché sedlo - dporúča sa pre osoby so zvýraznenou bedrovou klenbou (anteverzná panva)
  • S dierou
  • Lyžiny: Manganese
  • Škrupina: Glass Fiber Reinforced
  • Polstrovanie: Biofoam
  • Povrchová úprava: Skinfeel / Plus
  • Hmotnosť: 220 g
  • Rozmery: široké / wide 250 x 155 mm
  • idmatch veľkosť : L3

Glass Fiber Reinforced  - Skvelé vlastnosti nylónu, obohatené veľkou dávkou dlhých karbónových vlákien za účelom zvýšenia odolnosti, tuhosti a životnosti bez kompromisov na váhe.

 
MicroFeel - Predstavuje ľahkú vrchnú vrstvu sedla s proti-klzným efektom, ktorá je priedušná, odolná voči odieraniu a menej deformovateľná v porovnaní so štandardnými materiálmi. Ide o biokompatibilný materiál, ktorý je antialergický a nedráždi. 
Biofoam - Biodynamická štruktúra, ktorá nasleduje pohyby panvy v priebehu šliapania, vďaka čomu garantuje pohodlie, redukuje hmotnosť, znižuje odpor a dodáva ideálnu oporu. Systém "uzavretých buniek" zaisťuje vodeodolnosť tejto výplne.
loader  Načítavam hodnotenia...