Cratoni MAXSTER PRO

Detská cyklistická prilba
Akcia
53,90
XS-S
S-M
ks
 Zdieľať
Prečo si kúpiť tento produkt u nás?
  Výmena veľkosti v cene
Hlavné „know how“ nemeckej firmy Cratoni sú: maximálna ochrana, maximálny komfort, jednoduchosť použitia. Prilby si nás získali vydarenými dizajnami a dobre padnúcimi tvarmi v priaznivých cenách.

MAXSTER PRO - to najlepšie pre tých najmenších! 

Malé hlavy potrebujú veľkú ochranu. Cratoni Maxster Pro – prelomová detská prilba v modernom enduro štýle so zvýšenou zónou pokrytia hlavy v oblasti zátylku kvôli ešte väčšej ochrane.

Deti nosia prilbu radi vtedy, keď nevedia že ju majú na hlave. Preto aj u detských prilieb kladieme dôraz na nízku hmotnosť, ergonomický tvar, veľmi dobrú ventiláciu a dokonalé pohodlie v kombinácii s jednoduchým nastavením. Je tiež samozrejmosťou, že máme aj malé rozmery už od 46cm obvodu hlavy.

Cratoni Maxster Pro je veľmi ľahká prilba s inmold konštrukciou a jednoducho a pohodlne sa nasadzuje aj dáva dole. Odopínanie remienka dvomi prstami jednej ruky ľahko zvládnu aj malé deti. Súčasťou prilby sú reflexné prvky, sieťka proti hmyzu a pre väčšiu bezpečnosť má integrovanú zadnú blikačku.

Z množstva živých farebných kombinácií si vyberie každý chlapec alebo dievča.

V nezávislých odborných testoch detských prilieb sa Cratoni pravidelne umiestňuje na popredných priečkach s vynikajúcimi výsledkami. 

INMOLD TECHNOLÓGIA 
Ochranný materiál EPS je súčasťou polykarbonátovej (PC) škrupiny prilby pre jej nízku váhu s maximálnou odolnosťou proti nárazu a dokonalým spojením vnútornej vrstvy EPS a vonkajšej PC vrstvy. 
 
RAPID LOCK SYSTÉM
Systém jednoduchého a pohodlného nastavenia veľkosti prilby pomocou otočného kolieska ergonomicky umiestneného v zadnej časti prilby.  
 
ZADNÉ OSVETLENIE
Pre zvýšenú viditeľnosť vždy, keď je treba. Jeden "klik" pre vyššiu bezpečnosť.
 
CLEAN TEX VÝSTELKA
Clean Tex výstelka s antibakteriálnou úpravou zabraňujú tvorbe baktérií., výsledkom čoho je dlhá životnosť a lepšia hygiena pri používaní prilby.
 • váha: 230 g
 • počet vetracích otvorov: 14
 • odnímateľný šilt
 • praktický a jednoduchý upínací systém
 • sieťka proti hmyzu
 • reflexné prvky
 • Veľkosť:
  • XS/S (46-51 cm)
  • S/M (51-56 cm)
loader  Načítavam hodnotenia...