Súhlasím
By using this website you agree with collecting cookies, which we use for service improvement and targeting of advertising
Načítavam...

Dôležité informácie počas epidémie korona vírusu


Prehlásenie a infomácie tímu PRO CYCLING vzhľadom na aktuálnu situáciu ohľadom korona vírusu.


Vážení kamaráti a zákazníci,

 

vzhľadom na prebiehajúcu epidémiu korona vírusu na základe nariadenia vlády kamenná predajňa v Petržalke bude od pondelka - 16. marca zatvorená do odvolania.

 

Naše služby, aj keď v obmedzenom rozsahu, budeme ponúkať naďalej. A to:

E-shop funguje bez obmedzení s poštovným od 49,-€ zdarma -

-> Tovar, ktorý je skladom v predajni expedujeme bez zdržania.

-> Bicykle v rámci SR posielame zadarmo

-> Pri nákupe nad nad 49,-€ poštovné neplatíte!

-> Nevhodnú veľkosť oblečenia, prilieb a tretier vymeníme do 3 dní na naše náklady - viac info pod týmto linkom

-> Zároveň však žiadame pri vytvorení objednávky uprednostniť platbu kartou pred dobierkou. Naša zmluvná dopravná spoločnosť totiž s cieľom ochrániť svojich zamestnancov bude pri platbe na dobierku akceptovať iba bezhotovostnú platbu (teda kartou cez terminál). Platba hotovosťou u kuriéra momentálne nie je možná.

 

Osobný odber - osobný odber je nutné dohodnúť vopred  cez email obchod@procycling.sk alebo na telefónnom čísle +421 917 344 484. Žiadame Vás však uprednostniť služby poštového kuriéra platbou vopred. Ak potrebujete zaplatiť za tovar alebo servis, akceptujeme iba platbu kartou.

 

Servis bicyklov - prebratie bicykla zo servisu si prosím dohodnite vopred na telefónnom čísle +421 917 344 484. Bicykel Vám v rámci Bratislavy vieme po dohode doviesť za jednotnú cenu 5,-€. Ak máte záujem o odovzdanie bicykla do servisu, rovnako zvoz v rámci Bratislavy ponúkame za jednotnú cenu 5,-€ (v pracovné dni medzi 9:00 – 17:00 h.).

 

Snažíme sa správať zodpovedne, a rovnaký prístup očakávame aj od našich zákazníkov. Obmedzujeme kontakt so zákazníkom na minimum a prosíme o porozumenie. Riadime sa odporúčaniami RÚVZ, dbáme na zvýšenú hygienu zamestnancov ako aj priestorov a v prípade akýchkoľvek podozrení budeme včas konať a o všetkom informovať. V predajni bude obmedzený počet zamestnancov a komu to charakter práce umožňuje, pracuje z domu.

Treba však dodať, že doposiaľ nikto z nášho tímu nezaznamenal príznaky ochorenia a vedome nebol v styku s chorými osobami.


Sme Vám stále k dispozícii, tak nás neváhajte kontaktovať – uprednostňujeme kontakt prostredníctvom emailu. Počas pracovných hodín Vaše požiadavky však radi vybavíme aj  telefonicky, cez Facebook, prípadne prostredníctvom Skype.

Kontaktovať nás môžete niekoľkými informačnými kanálmi:

Email:    obchod@procycling.sk

Mobil:    +421 917 344 484

Facebook:    www.facebook.com/ProCycling.shop/

Skype:    PRO CYCLING obchod

 

O ďalšom vývoji Vás budeme informovať na webstránke www.procycling.sk a na našom Facebooku

 

Zároveň žiadame aj našich zákazníkov, aby rešpektovali vzniknutú situáciu a pri kontakte s nami nosili ochrannú rúšku, či v prípade ak majú symptómy ochorenia vyhýbali sa styku s inými osobami.

 

Na záver - ďakujeme Vám za prejavenú dôveru aj v tomto krízovom období, ktoré sa, veríme, čoskoro zlepší. Buďme, prosím, ohľaduplní a zodpovední a nerobme zbytočnú paniku. Dodržujme odporúčané opatrenia, aby sme tento neduh čo najskôr úplne eliminovali, keďže zdravie je to najdôležitejšie, čo máme.

 

S pozdravom

Váš

PRO CYCLING tím