Aone Magnesium 400+

Magnéziové tabletky
2,50
860005MAGNESIUM-4008588003546050
11ks Na predajni 
ks
 Zdieľať
AONE vďaka rozsiahlym vedomostiam z oblasti výživy a biochémie tvoria produkty spĺňajúce aj tie najnáročnejšie požiadavky, ktoré sú dnes kladené na výživu vrcholových športovcov. Máme ich proste radi!
Aone Magnesium 400+ podporuje vyrovnanie stresom spôsobeného nedostatku horčíka a chráni svaly pred športom-indukovaným poškodením. Magnézium je jeden z kľúčových minerálov, ktorý sa podieľa v metabolizme počas svalovej práce, jeho nedostatok sa odzrkadlí na strste svalovej sily, pomalšej regenerácii. Pri nadmernom úbytku minerálov pociťuje športovec svalové kŕče.

Zloženie:
oxid horečnatý, glukóza, maltodextrín, L-karnitín tartrát, inulín, kyselina citrónová, kyselina jablčná, tokoferylacetát, extrakt z curcumy, aróma, xantán, deliaca látka: stearan horečnatý, sladidlo: aspartám, acesulfám-K.
Obsahuje aspartám, zdroj fenylalanínu.

UPOZORNENIE
Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodné pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

Balenie
10 tabliet
 
Dávkovanie
1 žuvacia tableta denne, najmä pri športe, a to 30 min. pred začiatkom.
 
Nutričné hodnoty
Na 1 tbl: 400mg Magnesium
loader  Načítavam hodnotenia...