Muc-off Essentials Case

Puzdro na telefón, náradie
18,95
390017MO201385037835200171
Dostupnosť: Dočasne nedostupné
 Zdieľať
Muc-Off sa už takmer 30 rokov stará o čistotu, funkčnosť a správne namazanie bicyklov a elektrobicyklov na celom svete. Ich produkty vyskúšal aj šprintér Bradley Wiggins na svojej časovke.
Hľadáte Essentials puzdro na telefón, základné nástroje alebo súpravy na opravu defektu? Navrhli sme praktické riešenie na ukladanie drobností, ktoré je ideálne nosiť zo sebou pre všetkých jazdcov na bicykli.

Pevná vonkajšia kabínová tkanina potiahnutá vodeodpudivým zipsom poskytuje ochranu, ktorú potrebujete pre vaše základné cyklistické príslušenstvo, pomocou ťažkého lana na zips s gumovým obalom pre rýchly a ľahký prístup na bicykel. Popruhy Molle Webbing na zadnej strane puzdra sú kompatibilné pre ľahké pripevnenie k príslušenstvu alebo taške Molle.

Puzdro má z vnútornej strany mäkký delič, vďaka ktorému sú vaše karty oddelené od smartfónu alebo duša od multifunkčného náradia, plynových fliaš a montpák. Puzdro Essentials má tiež vnútorné vrecko na zips na menšie cennosti, ako sú kľúče a mince. Puzdro Muc-Off Essentials stačí na to, aby sa do neho zmestili väčšie telefóny a zároveň sa pohodlne zmestilo do zadného alebo bočného vrecka.

* Príslušenstvo zobrazené vnútri nie je súčasťou balenia
  • Rozmery: 17 x 9 x 2 cm
  • Vnútorné vrecko na zips na uloženie kľúčov / hotovosti
  • Vnútorné zasunutie vo vrecku na telefón alebo karty
  • Vhodný pre veľké telefóny
  • Dostatok miesta na uloženie náhradnej duše, montpák, CO2 a mini-náradia
  • Vnútorná podšívka: 100% polyester
loader  Načítavam hodnotenia...