Súhlasím
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
Načítavam...

Poďte aktívne podporiť 24 hodinový PRO CYCLING virtuálny pretek


Prídite podporiť nášho ambasádora Riša „Richo“ Melega na 24 hodinové virtuálne preteky. Či už osobne vďaka trenažérom Wahoo, alebo virtuálne z pohodlia Vášho domova prostredníctvom Zwiftu.

Zúčastnite sa a vyjazdite si zľavu 10% na akýkoľvek produkt značky Wahoo!Rišo „Richo“ Meleg je spinning inštruktor, inštruktor Pilatesu a fitness tréner v jedinečnom online štúdiu Rycho Gym.  
V neposlednom rade je aj úspešný dlhoročný ultracyklista

A keďže ultracyklistika je náročná nielen fyzicky, ale aj psychicky, práve vy ho budete môcť aktívne podporiť počas virtuálnych 24 hodinových pretekov, ktoré sme naplánovali na sobotu – 27.11.2021 od 10:00 hod do nedele 28.11.2021 do 10:00 hod.

Richo ocení Vašu podporu ako osobne v predajni PRO CYCLING, tak aj virtuálne na Vašom domácom trenažéri prostredníctvom aplikácie Zwift.24 hod. virtual race -  o čo ide?


Richo sa zúčastnil v januári 2021 na virtuálnych majstrovstvách sveta v 24 hodinovke. Tento rok sa rozhodol priblížiť ultracyklistické virtuálne preteky všetkým cyklistom.
A okrem toho, že chce prekonať svoj vlastný rekord 730 km, bude potrebovať práve vašu podporu. Môžete sa k nemu pridať prakticky kedykoľvek. Či už hneď ráno, keď bude čerstvý a plný síl, kedykoľvek počas dňa, alebo kľudne neskoro v noci. 

Na ako dlho – to je iba na vás. 

Každá podpora sa počíta. Samozrejme ak máte chuť zasúťažiť si, je to na vás. Môžete sami vyskúšať, ako dlho udržíte Richove tempo a ako ďaleko až zájdete. Ako Richa podporiť fyzicky v predajni PRO CYCLING?


Každý, kto má záujem prísť osobne do predajne PRO CYCLING a zabicyklovať si po boku Richa, môže tak urobiť kedykoľvek počas pretekov. K dispozícii budú dve plne vybavené stanice trenažérov Wahoo aj s príslušenstvom.

Potrebné je iba vytvoriť rezerváciu vopred na Vami preferovaný čas prostredníctvom –  online rezervácie pod týmto linkom

Vyberte si ľubovoľne dlhý časový úsek, počas ktorého chcete bicyklovať po Richovom boku. AKO MENO ÚČASTNÍKA V REZERVÁCII PROSÍM UVEĎTE VÁŠ EMAIL.
Pokiaľ sa vám vybraný slot nedá zakliknúť, znamená to, že daný časový interval je obsadený. Musíte si preto zvoliť iný čas.

Tiež nám prosím do rezervácie napíšte, či si prinesiete svoj bicykel, alebo využije náš. Pokiaľ nemáte prístup do aplikácie Zwift, tento samozrejme vieme zabezpečiť. 
Odporúčame Vám priniesť vlastné tretry, pedále, uterák a cyklistické, resp. športové oblečenie.Každý, kto príde podporiť Richa do predajne (a je jedno na aký dlhý čas) môže očakávať:


špičkový trenažér Wahoo aj s príslušenstvom 

pripojiť sa k Richovi cez zapožičané Zwift konto a tým pádom vidieť svojho avatara aj vo virtuálnom prostredí

ionťák a drobné občerstvenie pre podporu výkonu

možnosť odloženia vecí a osprchovať sa po výkone


Prosím berte na vedomie, že keďže ide o športové podujatie, vstup do predajne bude umožnený len očkovaným osobám, ktoré sa preukážu platným potvrdením o očkovaní, resp. prekonaní covidu.Ako podporiť Richa virtuálne cez Zwift Companion?


24 hodinovka bude otvorená aj pre „virtuálnych“ záujemcov, ktorí chcú Richa podporiť z domu, resp. svojho Zwift konta.

Ako si vopred zabezpečiť prístup na virtual race cez Zwift Companion?

treba požiadať Richa o "priateľstvo" prostredníctvom aplikácie Zwift Companion. Hľadajte užívateľa: Richard RICHO

pre ľahšiu identifikáciu a pozvanie záujemcov si prosím k menu pridajte aj koment "@procycling" (toto zmeníte v Zwift Companion v nastavení profilu, kliknutím na Vaše meno pripíšete "@procycling")

počas týždna pred eventom Richo potvrdí priateľstvo a pošle pozvánku do udalosti - preteky musia byť kvôli obmedzeniam aplikácie zorganizované ako 2x12 hodinovka, pozvaný budete do oboch blokov

dupať začíname v sobotu o 10:00 hod, ale pridať sa môžete kedykoľvek počas trvania, teda do nedele 10:00 hod.
Každý účastník eventu, či už sa pripojíte z domu, alebo budete fyzicky prítomný v predajni - získa zľavu 10 % na akýkoľvek produkt značky Wahoo z našej ponuky. Bude mu zaslaný unikátny zľavový kód do e-shopu.


Pridajte sa s nami do virtuáneho pelotónu vďaka PRO CYCLINGu a Wahoo prostredníctvom tejto jedinečnej akcie a prídite podporiť, resp. zmerať si sily s ultracyklistom Rišom Melegom.


Link na udalosť na Fabebooku: https://www.facebook.com/events/929388061300267


Tešíme sa na Vás!

Ak chcete vedieť viac o podobných podujatiach, zostaňte s nami v kontakte prostredníctvom FacebookuInstagramu alebo prihlásením sa na odber newslettra, kliknutím na link.

Naviac, ak sa prihlásite na odber newslettra, dostanete zľavu na prvý nákup v našom e-shope www.procycling.sk.