Súhlasím
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
Načítavam...

PRO CYCLING je partnerom Digital Run & Bike

Pridajte sa spolu s nami ku komunite bežcov a cyklistov a užite si virtuálne nesúťažné športové podujatie kdekoľvek na Slovensku alebo v Čechách!  Získajte v tombole hodnotné ceny, napr. mobil SONY alebo dresy DOT OUT od PRO CYCLING! 


Digital Run & Bike štartuje 1. októbra a do cieľa dorazí 1.novembra.


Vyberte si z trás pre horský bicykel MINI (10km), MIDI (20km), MAXI (30km) alebo MAXI L (40km) alebo pre cestný bicykel MINI (20km), MIDI (40km) či MAXI (60km) na ľubovoľnom teréne. V rámci jedného účastníckeho poplatku bajkujte a online zdieľajte s ostatnými svoje trasy, výkony a zážitky.  Čím viac trás pridáte, tým viac pomyselných lístočkov do SUPER tomboly získate.
Športujeme za dobrú vec a spoločne podporíme nadáciu Dobrý anjel pomáhajúcu rodinám, ktoré sa preťažké ochorenie dostali do finančnej núdze.

  

Ako Digital Run & Bike funguje?

 

  1. zaregistrujte sa cez Inviton a vyber si želanú kategóriu
  2. v období 1.10. - 1.11. odbehnite alebo prejdite na bicykli jednu alebo viac trás kdekoľvek na Slovensku
  3. zaznamenajte údaje z behu/ cyklistiky do formulára, ktorý obdržíte z registrácie na Invitone
  4. pripojte mapku z behu/ cyklistiky s údajmi o čase a o zabehnutých kilometroch, čím sa zaradíte do výsledkovej tabuľky a súťažíte o skvelé ceny


Svoje výsledky si môžete porovnávať s ostatnými bežacami/ cyklistami, čím sa vzájomne motivujete na zlepšení svojich výkonovTak šliapnite do pedálov a podporte tých, ktorí tak urobiť nemôžu.


Registrujte sa už dnes na Inviton - https://www.inviton.eu/e-11286/digital-run-and-bike
Viac na Facebooku Digital Run & Bike - https://www.facebook.com/digitalrunslovensko