Súhlasím
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
Načítavam...

Spoločné štvrtkové večery s PRO CYCLINGom

Po spoločných social rides, ktoré sme v spolupráci s Road Bike Bratislava organizovali počas sezóny 2019, sa počas zimy presúvame do priestorov našej prejadne.Naše štvrtkové besedy na zaujímavé témy okolo cyklistiky, ktoré organizujeme v priestoroch predajne, sa už úspešne rozbehli.

Už počas novembra a decembra 2019 ste mali možnosť zúčastniť sa zaujémavých tém. Od športovej diagnostiky až po besedu s víťazom bikepackingového závodu naprieš Kirgizstanom.


Aj v roku 2020 pokračujeme... a program je opať viac než zaujímavý. Besedy sú opať zadarmo, vždy so zaujímavým hosťom či odborníkom, vo vybrané štvrtky od 18:30 h v priestoroch našej predajne na Medveďovej 1/A v bratislavskej Petržalke.


Termíny do konca februára 2020 sú jasné. Tak rezevujte si lístky. Kapacita je totiž limitovaná a vo väčšine besied bývala plne obsadená!Detaily nájdete na našom Facebooku.