Muc-off Bike Protect 500 ml

Údržbový sprej s ochranou proti korózii
13,99
390034MO9095037835909005
8ks Na predajni 
ks
 Zdieľať
Muc-Off sa už takmer 30 rokov stará o čistotu, funkčnosť a správne namazanie bicyklov a elektrobicyklov na celom svete. Ich produkty vyskúšal aj šprintér Bradley Wiggins na svojej časovke.
Muc-Off Bike Spray 500 ml
  • vysoko výkonný, vodu odpudzujúci údržbový sprej
  • obsahuje P.T.F.E. zložku chrániacu povrch pred zachytávaním špiny a jej viazaním priamo do štruktúry povrchového materiálu
  • zanecháva blyštivý, klzký a nelepivý ochranný teflónový film
  • ochraňuje, konzervuje a oživuje ošetrené, najmä kovové partie bicykla
  • zjednodušuje, urýchľuje a zlacňuje každé ďalšie umývanie
  • má vysoký disperzný účinok
  • bezpečný pri použití na kov, chróm, gumu a karbón
  • odporúčaný na ošetrenie trubiek teleskopov a piestnice zadného tlmiča
  • Muc-Off Bike Spray obsahuje vysoké množstvo olejovej bázy, ktoré zabezpečuje ochranu proti korózii po kompletnom umytí. Vytesňuje vodu a vlhkosť z ťažko dostupných miest a po vyprchaní olejovej bázy zanecháva blyštivú, nelepivú ochrannú teflónovú vrstvu.
Muc-Off Bike Spray je tiež ideálny na zníženie odporu trubiek vidlíc. Prípravok možno nanášať na všetky časti bicykla od plastov, kovu, gumy, karbónových vláken, ako je rám, reťaz, prevodník, vidlica, prehadzovačka, zadný tlmič atď.

Muc-Off Bike Spray má jedinečné penetračné vlastnosti, ktoré mu pomáhajú preniknúť aj do ťažko prístupných miest, kde sa môže jednoducho udržiavať voda a vďaka svojmu disperznému účinku tak pomáha túto vlhkosť aj z týchto miest vytesňovať. Jeho aplikácia je však aj prevenciou zachytávania nečistôt a ich adhézie do povrchovej štruktúry materiálu v období medzi jednotlivými čisteniami. Bike Spray ďalej prináša úsporu času, námahy a čistiacich prostriedkov, ktoré by bolo inak nutné vynaložiť na údržbu.

Aplikácia:

Aplikácia Muc-Off Bike Protect je veľmi jednoduchá a rýchla. Pred použitím doporučujeme prípravok dôkladne pretrepať, aby došlo k aktivácii všetkých jeho zložiek. Po umývaní netreba ošetrované časti sušiť alebo čakať na ich uschnutiu a je možné rovno pristúpiť k aplikácii ešte na mokrý alebo vlhký povrch.
Po nastriekaní necháme zaschnúť a už neleštíme! Iba v miestach, kde dochádza k stekaniu prebytky jemne utrieme. Prípravku je potrebné nechať určitý čas (aj niekoľko hodín) k vytvoreniu suchej teflónovej separácie na povrchu ošetrovaných častí.
Bike Protect odporúčame aplikovať predovšetkým na kovové časti. Ďalej na všetky ťažko dostupné miesta. Zabráňte kontaminácií brzdového systému !!!!
loader  Načítavam hodnotenia...