Orbea ORCA AERO M20TEAM-D

Aero karbónový bicykel
Akcia %
-23%
Akcia
3 699,00
2 848,23
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
 Zdieľať
Španielsky výrobca nádherných bicyklov prináša vybrané modely s možnosťou MYO (individuálnej dizajnovej konfigurácie). Orbea prináša vynikajúce horské, cestné aj detské bicykle vo všetkých kategóriách

Orbea vie, že na každom detaile záleží. Presne preto predstavuje vylepšený závodný stroj, ktorý oklame vietor a dovolí vám zaútočiť s 1700 wattmi! 

 

ORCA AERO vás  dostane až na pódium vďaka jedinečnej aerodynamike, ktorej základom je rám - Orca Aero preto ponúka prepracovanú geometriu a rám znižujúci odpor vzduchu. Pre čo najlepšie aerodynamické vlastnosti je tu tiež širšia vidlica, ktorá znižuje tlak vzduchu na predné časti bicykla či oválna sedlovka, ktorá spoľahlivo znižuje turbulencie vzduchu, pričom nezhoršuje schopnosť absorbovať vibrácie. 

 

Pevná konštrukcia - Hlavová trubka, stredové zloženie a reťazové vzpery sú optimalizované na zlepšenie torznej pevnosti pre každú veľkosť rámu tak, aby vytvorili čo najpevnejšiu štruktúru a zároveň umožnili ideálny prenos sily jazdca na bicykel. 

 

Aerodynamika - Dvojitý polomer umožní lepšie prúdenie vzduchu okolo profilovaných trubiek v rôznych uhloch. Skrátená zadná stavba umožňuje využitie tenších rámových trubiek, ktoré sa postarajú o nižší odpor vzduchu.

 

Vylepšená vidlica - Širší otvor vidlice znižuje tlak vzduchu, čím znižuje tiež jeho odpor, a to až o 4 watty. Ide o novo vyvinutú vidlicu navrhnutú podľa predpisov UCI, ktorá poskytuje jednoznačnú výhodu na každom preteku.

 

Zámok sedla - Oválny dizajn spoľahlivo znižuje turbulencie vzduchu, pričom nezhoršuje schopnosť absorbovať vibrácie. Zámok sedla je nastaviteľný a umožňuje lepšie prispôsobenie širšej škále jazdcov. 

 

ICR - Integrovaná  kabeláž ( ICR-Internal Cable Routing)  je starostlivo vedená vnútrom tak, aby sa zamedzilo treniu či hrkaniu a je prispôsobená pre klasické i elektronické radenie. Vnútrom vedená kabeláž vytvára elegantný a čistý dizajn. 

 

MMS - Úchyty pre košík na fľašu poskytujú viacero možností rozmiestnenia, ktoré vedú k zlepšeniu či už aerodynamiky alebo rozloženia ťažiska bicykla.

MateriálCarbon
RámOrbea Orca Aero carbon OMR disc, monocoque construction,tapered 1-1/8 - 1,5 , BB 386, powermeter compatible, Thru Axle 12mm x 142mm rear, thread M12x P1.5, internal cable routing, EC/DC compatible.
VidlicaOrca Aero carbon OMR disc fork, full carbon steerer, tapered 1-1/8 - 1,5 , carbon dropouts Thru axle 12mm x 100m, thread M12xP1.5
PrehadzovačkaShimano Ultegra R8000 SS
PrešmykačShimano Ultegra R8000
RadenieShimano ST-8020
KľukyShimano Ultegra R8000 34x50t
KazetaShimano Ultegra R8000 11-28t 11-Speed
RiadidláOC2 Road, reach 80mm, drop 125mm
PredstavecOC2 Road -8
SedlovkaOrbea Aero OMR
PlášteHutchinson Fusion 5 All Season TLR 700x28
KolesáFULCRUM Racing 400 DB
BrzdyShimano R8070 Hydraulic Disc
ReťazKMC X11-EL
PedáleN/A
Zadný nábojOrbea Road 12x142mm, thread M12xP1.5
Hlavové zloženieFSA 1-1/8 - 1-1/2 Integrated Carbon Cup ACB Bearings
SedloPrologo Dimension T4.0 size143 mm
loader  Načítavam hodnotenia...