Selle San Marco Aspide Short Racing

Cyklistické sedlo s dierou
159,90
narrow (250 x 139 mm)
wide (250x155 mm)
ks
 Zdieľať
Výber kvalitného sedla na bicykel je dôležitý a talianska spoločnosť Selle San Marco tento proces veľmi dobre pozná. Na trhu pôsobí už 80 rokov a je synonymom dokonalosti, talianskej kvality a štýlu.

Pohodlie, všestrannosť a výkon.

Nový Aspide Short Open-Fit Racing preberá štýl bestselleru, akým je Aspide, a robí ho ešte modernejším a podmanivejším. Aspide Short predstavuje v skutočnosti novú éru rady Aspide, ktorá je už takmer 20 rokov jedným z vedúcich predstaviteľov značky Selle San Marco: nová „krátka“ verzia obsahuje niekoľko nových technických a štylistických detailov.

Aspide Short Open-Fit Racing je tiež vybavený veľkým stredovým otvorom (Open-Fit), ktorý vám spolu so svojím kompaktným tvarom (250 mm, 28 mm kratší ako predchádzajúci Aspide) umožňuje zvýšiť úroveň pohodlia a ľahšie nájsť ideálne sedadlo.

Ploché sedlo - dporúča sa pre osoby so zvýraznenou bedrovou klenbou (anteverzná panva)
  • S dierou
  • Rozmery: 250 x 139 mm & 250 x 155 mm
  • Lyžiny:  XSiLite
  • Škrupina: Carbon Fiber Reinforced
  • Polstrovanie: Biofoam
  • Povrchová úprava: MICROFEEL + Carbon
  • Hmotnosť: 185 g

Stealth  XSILITE- Ide o materiál s vysokým obsahom silikónu, častíc titánu a karbónu. Je ľahký a odolný, imúnny voči všetkým poveternostným podmienkam. Špeciálny proces výroby zaisťuje vyššiu odolnosť voči dlhodobému namáhaniu.

Carbon Fiber Reinforced  - Skvelé vlastnosti nylónu, obohatené veľkou dávkou dlhých karbónových vlákien za účelom zvýšenia odolnosti, tuhosti a životnosti bez kompromisov na váhe.

MicroFeel - Predstavuje ľahkú vrchnú vrstvu sedla s proti-klzným efektom, ktorá je priedušná, odolná voči odieraniu a menej deformovateľná v porovnaní so štandardnými materiálmi. Ide o biokompatibilný materiál, ktorý je antialergický a nedráždi. 

Biofoam - Biodynamická štruktúra, ktorá nasleduje pohyby panvy v priebehu šliapania, vďaka čomu garantuje pohodlie, redukuje hmotnosť, znižuje odpor a dodáva ideálnu oporu. Systém "uzavretých buniek" zaisťuje vodeodolnosť tejto výplne.
loader  Načítavam hodnotenia...