Ternua Morna W

Dámska bunda
Akcia %
-50%
Výpredaj
155,90
77,95
M
L
XL
ks
 Zdieľať
Prečo si kúpiť tento produkt u nás?
  Výmena veľkosti v cene
Ternua je značka oblečenia na hory, ktorá oblieka tých dobrodruhov a outdoorových duchov, ktorí sa chcú spojiť s prírodou. Prináša mimoriadne citlivý a udržateľný prístup k produkcií výrobkov.

Dámska hybridná bunda Ternua Morna je teplá, ľahká, priedušná a rýchloschnúca

Poskytuje slobodu pohybu pri všetkých aktivitách, napr. pri turistike či horolezectve. Je elastická v leme a na rukávoch, aby bolo zabránené tepelným stratám.

Charakteristika:
  • Technická a multifunkčná hybridná bunda na akékoľvek outdoorové aktivity. Teplo, komfort, rýchle schnutie a slobodu pohybu zabezpečuje Dryshell Prowool na chrbáte, rukávoch a kapucni. Windshell na hrudi zas zabezpečuje ochranu pred vetrom. Ploché švy - vrecko - otvory na palce - elastické ukončenie na spodnom leme a rukávoch na zabránenie tepelných strát
  • Váha: 487g
  • Zloženie: 100% polyamid

Materiál Dryshell Prowool je vyrobený z mikrovláken a merino vlny. Vybalancovaná kombinácia týchto dvoch materiálov odvádza vlhkosť, čím zabezpečuje extra rýchle schnutie, pocit komfortu a sviežosti, a zároveň merino vlna s jej antibakteriálnymi vlastnosťami pomáha potlačovať zápach.

Materiál Windshell s membránou 10K/10K kombinuje ochranu pred vetrom s výbornou priedušnosťou. Je dizajnovaný ako stredná alebo vrchná vrstva, ktorá bráni tepelným stratám vo veternom počasí.
loader  Načítavam hodnotenia...