Ternua Shishar W

Dámska nepremokavá bunda
Akcia %
-50%
Výpredaj
239,90
119,95
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
 Zdieľať
Prečo si kúpiť tento produkt u nás?
  Výmena veľkosti v cene
Ternua je značka oblečenia na hory, ktorá oblieka tých dobrodruhov a outdoorových duchov, ktorí sa chcú spojiť s prírodou. Prináša mimoriadne citlivý a udržateľný prístup k produkcií výrobkov.
Dámska bunda SHISHAR poskytuje maximálnu ochranu pred vodou a vetrom a zároveň vysoký level priedušnosti.
Je vyrobená z recyklovaného materiálu Shelltec Active

Je odolná pohodlná, ľahká a poskytuje veľkú slobodu pohybu. Hodí sa na rôzne aktivity, napr. turistiku, horolezectvo,... Švy sú kompletne podlepené a zipsy vodeodolné.

Charakteristika:
  • Absolútne vode a vetru odolná bunda z materiálu Shelltec Active, ktorý zabezpečuje výbornú priedušnosť počas rôznych aktivít, poskytuje komfort a slobodu pohybu, je ľahký a odolný.
  • Vodný stĺpec: 20 000 mm/24h
  • Priedušnosť: 20 000 g/m2/24h
  • Podlepené švy, vodeodolné zipsy, vetranie pod pazuchami, prispôsobiteľná kapucňa kompatibilná aj s prilbou, veľké vrecká, prispôsobiteľný spodný lem a rukávy.
  • Váha: 590g
  • Zloženie: 100% polyester

Shelltec Active:

Materiál Shelltec Active poskytuje vďaka membráne (20 000 mm/24h vodný stĺpec a 20 000 g/ml/24h priedušnosť) vysoký level vodeodolnosti a priedušnosti a zároveň aj vysoký level vetruodolnosti. Je vyvinutý ako vrchná vrstva, ktorá minimalizuje tepelné straty počas veterných podmienok a dažďa. Je vhodný počas intenzívnych a aeróbnych outdoorových aktivít, kedy je pri nepriaznivom počasí vonkajšia ochrana najdôležitejšia.
loader  Načítavam hodnotenia...