Ternua Tepee W

Dámske lyžiarske nohavice
Akcia %
-50%
Výpredaj
239,90
119,95
XL
S
ks
 Zdieľať
Prečo si kúpiť tento produkt u nás?
  Výmena veľkosti v cene
Ternua je značka oblečenia na hory, ktorá oblieka tých dobrodruhov a outdoorových duchov, ktorí sa chcú spojiť s prírodou. Prináša mimoriadne citlivý a udržateľný prístup k produkcií výrobkov.

Dámske lyžiarske nohavice Ternua TEPEE sú vodeodolné, vetruodolné, priedušné a zároveň veľmi teplé

S recyklovanou syntetickou izoláciou Primaloft Black Eco poskytujúcou teplo sú tieto pohodlné a odolné nohavice ideálnou voľbou na zimné aktivity, či už lyžovanie alebo snowboardovanie a poskytnú komfort na zjazdovke aj mimo nej.

Charakteristika:
  • Nohavice Tepee majú všetko, čo môžte potrebovať. Majú ženský ergonomický strih, poskytujú veľký rozsah pohybu, sú vyrobené zo 100% recyklovaného polyesteru Shelltec Active (20 000 mm/24h vodný stĺpec a 20 000 g/ml/24h priedušnosť) s úpravou DWR bey PFC. Vnútri majú 60g Primaloft Black Eco izolácie, ktorá pokrýva dĺžku nohy a poskytuje teplo. Integrované snehové gamaše sú navrhnuté tak, aby sa prispôsobili topánkam a ostali vždy na mieste. Zvonku nastaviteľný pás - odnímateľné traky - predné vrecko - YKK zipsy - eko izolácia - bočné vetranie
  • Váha: 795 g
  • Zloženie: 100% Polyester
Izolácia PrimaLoft® Black Insulation Eco má všetky vlastnosti potrebné pre efektívnu termálnu izoláciu, je jemná, ľahko zbaliteľná, priateľská k prostrediu, poskytne okamžité teplo bez veľkého objemu.

Materiál Shelltec Active poskytuje vďaka membráne (20 000 mm/24h vodný stĺpec a 20 000 g/mľ/24h) vysoký level vodeodolnosti a priedušnosti a zároveň aj vysoký level vetruodolnosti. Je vyvinutý ako vrchná vrstva, ktorá minimalizuje tepelné straty počas veterných podmienok a dažďa. Je vhodný počas intenzívnych a aeróbnych outdoorových aktivít, kedy je pri nepriaznivom počasí vonkajšia ochrana najdôležitejšia.

loader  Načítavam hodnotenia...