Orbea OIZ M20 TR

Horský karbónový bicykel
4 399,00
ks
 Zdieľať
Či už sa chystáte pripnúť si pretekárske číslo alebo na poobedňajší výjazd do najvyšších kopcov. OIZ prináša všetko čo na to potrebujete!
ORBEA MONOQUE CARBON- Orbea používa technologicky najpokročilejšiu dostupnú karbónovú konštrukciu na svojich rámoch a Oiz nie je výnimkou. Vytvorili tým, čo najsofistikovanejší rám a výsledky oceníte potom za riadidlami na sedle.
HYPERFORMED ALUMINIUM- Orbea sa chcela uistiť, že ich hliníkové bicykle nikdy nebudú 2. najlepšie. Preto použitím ich hliníkových technológií, ktoré sú rovnako pokročilé ako tie uhlíkové urobili rovnováhu pevnosti a odolnosti, voči nežiadúcim ohybom rámu. Vyhrali sa s tvarmi a hrúbkami trubiek, čím si taktiež ustrážili ich povesť o schopnosti vytvoriť ľahký rám.  
 
NOVÝ OMX RÁM- Ak hľadáte, čo je absolútny zážitok z XC preteku, nový OMX Vám to prienie, rám je obratnejší, ľahší a tuhší.
 
HIGH POLISH - Oiz tiež ponúka modely s hliníkovým rámom, ktorým Orbea venuje minimálne rovnakú pozornosť ako tým karbónovým, a preto vzniká hliníkový OIZ s hladkými, leštenými zvarmi tak, aby zodpovedali dokonalému vzhľadu monocoque karbónovým rámom.
ICR - Integrovaná  kabeláž ( ICR-Internal Cable Routing)  je starostlivo vedená rámom tak, aby sa zamedzilo treniu či hrkaniu a je optimalizovaná pre klasické i elektronické radenie.
CHAIN SECURITY - Aj perfektne nastavená prehadzovačka môže na nerovnom teréne zhodiť reťaz. Práve Chain Security tomuto zabraňuje a vy môžete mať pokoj na duši, že Vaša reťaz neskončí niekde zaseknutá pri stredovom zložení.
SQUIDLOCK - Kompaktné a ľahké ovládanie zamykania tlmenia s možnosťou 3 pozícií.
 
INSIDE LINE -  Patentovaný lock-out tlmiča je takmer neviditeľný - skrytý pred blatom či inými nečistotami a čo viac, nezavadzia pri vyberaní fľaše. 
 
2 FĽAŠE - Tak jednoduché a zároveň tak komplexné - umiestnenie dvoch fliaš na rám. Všetky rámy MD, LG a XL umožňujú namontovanie 2 košíkov na fľašu do predného trojuholníka rámu. 

Orbea OIZ 2021 v našom teste:

Materiáliný
RámOrbea Oiz Carbon OMR AlloyLink Boost PF Taper UFO2 I-Line
VidlicaFox 34 Float SC Performance 120 Grip Remote Push-Unlock QR15x110
PrehadzovačkaSRAM GX Eagle Lunar
RadenieSRAM GX Eagle Lunar
KľukySRAM GX Carbon Eagle Dub Lunar Boost 32t
KazetaSRAM XG-1275 Eagle 10-50t 12-Speed
RiadidláOC1 Flat 31.8mm 740mm
PredstavecOC1 31.8mm interface -7
SedlovkaOC MC20 Mountain Control Dropper, 31,6mm, 125mm travel
PlášteMaxxis Rekon Race 2.35 120 TPI Exo TLR
KolesáDT Swiss X-1900 Spline 25c TLR 15/110mm CL
BrzdyShimano M6100 Hydraulic Disc
ReťazSRAM GX Eagle 12-Speed
Hlavové zloženieAcros Alloy 1-1/8 - 1-1/2 Integrated
SedloFizik Taiga S-alloy rail
TlmičFox i-line DPS Performance 120mm Remote Push-Unlock Evol custom tune190x45mm
loader  Načítavam hodnotenia...