Orbea OIZ M20 TR

Horský karbónový bicykel
4 399,00
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
 Zdieľať
Španielsky výrobca nádherných bicyklov prináša vybrané modely s možnosťou MYO (individuálnej dizajnovej konfigurácie). Orbea prináša vynikajúce horské, cestné aj detské bicykle vo všetkých kategóriách
Či už sa chystáte pripnúť si pretekárske číslo alebo na poobedňajší výjazd do najvyšších kopcov. OIZ prináša všetko čo na to potrebujete!
ORBEA MONOQUE CARBON- Orbea používa technologicky najpokročilejšiu dostupnú karbónovú konštrukciu na svojich rámoch a Oiz nie je výnimkou. Vytvorili tým, čo najsofistikovanejší rám a výsledky oceníte potom za riadidlami na sedle.
HYPERFORMED ALUMINIUM- Orbea sa chcela uistiť, že ich hliníkové bicykle nikdy nebudú 2. najlepšie. Preto použitím ich hliníkových technológií, ktoré sú rovnako pokročilé ako tie uhlíkové urobili rovnováhu pevnosti a odolnosti, voči nežiadúcim ohybom rámu. Vyhrali sa s tvarmi a hrúbkami trubiek, čím si taktiež ustrážili ich povesť o schopnosti vytvoriť ľahký rám.  
 
NOVÝ OMX RÁM- Ak hľadáte, čo je absolútny zážitok z XC preteku, nový OMX Vám to prienie, rám je obratnejší, ľahší a tuhší.
 
HIGH POLISH - Oiz tiež ponúka modely s hliníkovým rámom, ktorým Orbea venuje minimálne rovnakú pozornosť ako tým karbónovým, a preto vzniká hliníkový OIZ s hladkými, leštenými zvarmi tak, aby zodpovedali dokonalému vzhľadu monocoque karbónovým rámom.
ICR - Integrovaná  kabeláž ( ICR-Internal Cable Routing)  je starostlivo vedená rámom tak, aby sa zamedzilo treniu či hrkaniu a je optimalizovaná pre klasické i elektronické radenie.
CHAIN SECURITY - Aj perfektne nastavená prehadzovačka môže na nerovnom teréne zhodiť reťaz. Práve Chain Security tomuto zabraňuje a vy môžete mať pokoj na duši, že Vaša reťaz neskončí niekde zaseknutá pri stredovom zložení.
SQUIDLOCK - Kompaktné a ľahké ovládanie zamykania tlmenia s možnosťou 3 pozícií.
 
INSIDE LINE -  Patentovaný lock-out tlmiča je takmer neviditeľný - skrytý pred blatom či inými nečistotami a čo viac, nezavadzia pri vyberaní fľaše. 
 
2 FĽAŠE - Tak jednoduché a zároveň tak komplexné - umiestnenie dvoch fliaš na rám. Všetky rámy MD, LG a XL umožňujú namontovanie 2 košíkov na fľašu do predného trojuholníka rámu. 

Orbea OIZ 2021 v našom teste:

Materiáliný
RámOrbea Oiz Carbon OMR AlloyLink Boost PF Taper UFO2 I-Line
VidlicaFox 34 Float SC Performance 120 Grip Remote Push-Unlock QR15x110
PrehadzovačkaSRAM GX Eagle Lunar
RadenieSRAM GX Eagle Lunar
KľukySRAM GX Carbon Eagle Dub Lunar Boost 32t
KazetaSRAM XG-1275 Eagle 10-50t 12-Speed
RiadidláOC1 Flat 31.8mm 740mm
PredstavecOC1 31.8mm interface -7
SedlovkaOC MC20 Mountain Control Dropper, 31,6mm, 125mm travel
PlášteMaxxis Rekon Race 2.35 120 TPI Exo TLR
KolesáDT Swiss X-1900 Spline 25c TLR 15/110mm CL
BrzdyShimano M6100 Hydraulic Disc
ReťazSRAM GX Eagle 12-Speed
Hlavové zloženieAcros Alloy 1-1/8 - 1-1/2 Integrated
SedloFizik Taiga S-alloy rail
TlmičFox i-line DPS Performance 120mm Remote Push-Unlock Evol custom tune190x45mm
loader  Načítavam hodnotenia...