Nalini DYNEEMA BIB SHORT

Krátke cyklistické nohavice s vložkou
245,00
M
L
XL
2XL
ks
 Zdieľať
Prečo si kúpiť tento produkt u nás?
  Výmena veľkosti v cene
Talianska značka Nalini na trhu nie je žiaden nováčik. Nielen profesionáli obliekajú jej dresy už vyše 40 rokov. Špičkové cyklo oblečenie a doplnky vyvíja na základe spolupráce s tými najlepšími.

Výkon a bezpečnosť sú kľúčovými slovami pre tieto krátke cyklistické nohavice.

Každý cyklista vie, kde by následky nehody mohli byť najväčšie, no s týmito šortkami je táto oblasť chránená pomocou tkaniny Kinetech PROTEKT, ktorá zachováva všetky vlastnosti Kinetechu a vďaka použitému vláknu DYNEEMA® v tejto tkanine zaručujú odolnosť proti odieraniu a trhaniu. Toto vlákno Dyneema je 15-krát silnejšie ako oceľ. 

V zvyšnej časti kraťasov sa používa ďalšia hladká a jemná tkanina Kinetech, ktorá je príjemná na dotyk. Na spodných lemoch nohavíc je špeciálny tenký pásik bez silikónu, ktorý sa priľne ako guma a je opäť súčasťou materiálov Kinetech.

Technické vlastnosti:

  • Panel na bokoch z tkaniny Kinetech PROTEKT® s vláknami DYNEEMA®, odolný voči odieraniu a trhaniu
  • Tkanina Kinetech® použitá v zvyšnej časti kraťasov: vysoká pevnosť a pružnosť s podporou svalov
  • Vrchná časť s veľmi ľahkou sieťovinou
  • Reflexné logá na bokoch
  • Spodný lem nohavíc - bez silikónu 
  • Cyklistická vložka RANDONNE MAN s vysokou hustotou MOA peny novej generácie, ktorá je navrhnutá pre dlhé vzdialenosti v sedle

Nalini exkluzívne využili technológiu ochrany pred pádom, ktorá bola úspešne testovaná v pretekoch World Tour a vyvinutá spolu s tímom DSM Firmenich. Takto vytvorili vysoko výkonné kraťasy, ktoré vás ochránia v prípade neočakávanej situácie. S novým stupňom mäkkosti, ľahkosti, pohodlia a pevnosti tieto šortky využívajú úplne novú tkaninu Kinetech PROTEKT®, ktorá obsahuje vlákna DYNEEMA® v strategickom umiestnení na bokoch. Kinetech opisuje DYNEEMA® ako "polyetylénové vlákno s ultra-vysokou molekulárnou orientáciou, prinášajúce jedinečné vlastnosti. S ultra-vysokou ťažnou pevnosťou, ktorá je 15-krát silnejšia ako oceľ, kombinuje pevnosť s výnimočnou ľahkosťou". Pre takú ľahkú a mäkkú tkaninu sa zdá, že je prakticky nemožné ju odrezať alebo roztrhnúť. Tkanina Kinetech PROTEKT® má tiež vynikajúce aerodynamické vlastnosti vďaka svojmu tkanému vzoru a umiestnením na bokoch kombinuje vysokú odolnosť proti odieraniu, rezaniu a trhaniu s veľmi nízkym odporom. Ďalšími výhodami vlákien Dyneema PROTEKT® sú vysoká odolnosť voči UV žiareniu a chemikáliám. V zvyšku nohavíc sa používa ďalšia tkanina Kinetech s jemným a hebkým povrchom, a na spodných lemoch nohavíc je špeciálna páska bez silikónu, ktorá sa drží ako guma a opäť pochádza zo skupiny materiálov Kinetech. Prečo neinvestovať do kraťasov, ktoré sú rýchle a ochránia vás v prípade neočakávanej situácie.

  • Dyneema® Protection Kit je jedinečná syntéza, ktorá zachováva najvyššie výkonnostné vlastnosti, ako sú prvotriedna aerodynamika, priedušnosť, kompresia a nízka hmotnosť, a navyše pridáva exkluzívne ochranné vlákna.
  • Dyneema® je polyetylénové vlákno s ultra-vysokou molekulovou orientáciou a jedinečnými vlastnosťami: má ultra-vysokú ťažnú pevnosť, je 15-krát silnejšie ako oceľ, je ľahké, má vysokú odolnosť voči odieraniu, rezaniu a trhaniu.
  • Vďaka tkanine Kinetech PROTEKT® s vláknami DYNEEMA® bráni úplnému a okamžitému roztrhnutiu pri náraze a znižuje riziko vážnych zranení, čo umožňuje jazdcovi sústrediť sa viac na svoj výkon.
loader  Načítavam hodnotenia...