Nalini DYNEEMA Jersey

Cyklistický dres s krátkym rukávom
189,00
M
L
XL
2XL
ks
 Zdieľať
Prečo si kúpiť tento produkt u nás?
  Výmena veľkosti v cene
Talianska značka Nalini na trhu nie je žiaden nováčik. Nielen profesionáli obliekajú jej dresy už vyše 40 rokov. Špičkové cyklo oblečenie a doplnky vyvíja na základe spolupráce s tými najlepšími.

V tomto ergonomickom pretekárskom drese sa spojili najlepšie materiály pre pohodlie, priedušnosť a aerodynamiku. V špecifickej oblasti ramien je použitá Kinetech PROTEKT tkanina, ktorá je vystužená vláknami Dyneema- materiál až 15-krát pevnejší než oceľ, zaisťuje optimálnu bezpečnosť bez kompromisov pri výkone. Kinetech PROTEKT je ľahká tkanina, má vysokú odolnosť proti opotrebeniu a roztrhaniu. Ďalšími zaujímavými vlastnosťami sú nízky koeficient trenia, vysoká odolnosť voči UV žiareniu, vysoká chemická odolnosť. Dres sa môže pýšiť svojou ľahkosťou, ktorá umožňuje neobmedzený pohyb. Vďaka svojej pozoruhodej odolnosti voči oderu je tento dres vyrobený tak, aby odolával aj náročným cyklistickým tréningom. 

Technické vlastnosti:

 • Tkanina Kinetech PROTEKT s vláknami Dyneema na ramenách / rukávoch s odolnosťou proti opotrebeniu a roztrhaniu
 • Pružná ľahká tkanina na prednej strane
 • Reverzný YKK® zips s podšitím
 • Elastický lem na bokoch a v zadnej časti
 • Vsadené rukávy zo sieťoviny
 • UV ochrana
 • Mäkký, pružný a priedušný materiál
 • 3 funkčné zadné vrecká s reflexným pásikom

Nalini DYNEEMA je náš najmodernejší ergonomický pretekársky dres ponúkajúci optimálnu kombináciu priedušnosti, pohodlia a aerodynamiky. Tento dres je vyrobený z najkvalitnejších materiálov a predstavuje revolúciu pre špičkových cyklsitov a cyklistických nadšencov. 

Nalini exkluzívne využili technológiu ochrany pred pádom, ktorá bola úspešne testovaná v pretekoch World Tour a vyvinutá spolu s tímom DSM Firmenich. Takto vytvorili ergonomický závodný dres prevšetkých jazdcov bez ohľadu na ich schopnosti. S novým stupňom mäkkosti, ľahkosti, pohodlia a pevnosti využíva tento dres úplne novú tkaninu Kinetech PROTEKT®, ktorá obsahuje vlákna DYNEEMA® v strategickom umiestnení na ramenách. Kinetech opisuje DYNEEMA® ako "polyetylénové vlákno s ultra-vysokou molekulárnou orientáciou, prinášajúce jedinečné vlastnosti. S ultra-vysokou ťažnou pevnosťou, ktorá je 15-krát silnejšia ako oceľ, kombinuje pevnosť s výnimočnou ľahkosťou". Pre takú ľahkú a mäkkú tkaninu sa zdá, že je prakticky nemožné ju odrezať alebo roztrhnúť. Tkanina Kinetech PROTEKT® má tiež vynikajúce aerodynamické vlastnosti vďaka svojmu tkanému vzoru a umiestnením na ramenách kombinuje vysokú odolnosť proti odieraniu, rezaniu a trhaniu s veľmi nízkym odporom. Ďalšími výhodami vlákien Dyneema PROTEKT® sú vysoká odolnosť voči UV žiareniu a chemikáliám. Prečo neinvestovať do dresu, ktorý je rýchly a ochráni vás v prípade neočakávanej situácie.

 • Dyneema® Protection Kit je jedinečná syntéza, ktorá zachováva najvyššie výkonnostné vlastnosti, ako sú prvotriedna aerodynamika, priedušnosť, kompresia a nízka hmotnosť, a navyše pridáva exkluzívne ochranné vlákna.
 • Dyneema® je polyetylénové vlákno s ultra-vysokou molekulovou orientáciou a jedinečnými vlastnosťami: má ultra-vysokú ťažnú pevnosť, je 15-krát silnejšie ako oceľ, je ľahké, má vysokú odolnosť voči odieraniu, rezaniu a trhaniu.
 • Vďaka tkanine Kinetech PROTEKT® s vláknami DYNEEMA® bráni úplnému a okamžitému roztrhnutiu pri náraze a znižuje riziko vážnych zranení, čo umožňuje jazdcovi sústrediť sa viac na svoj výkon.
loader  Načítavam hodnotenia...