Aone Argimmune lemon 460g

Nápoj v prášku
29,90
860073ARGIMMUNE8586018751841
Dostupnosť: Dočasne nedostupné
 Zdieľať
AONE vďaka rozsiahlym vedomostiam z oblasti výživy a biochémie tvoria produkty spĺňajúce aj tie najnáročnejšie požiadavky, ktoré sú dnes kladené na výživu vrcholových športovcov. Máme ich proste radi!

Výživový doplnok. Nápojový práškový koncentrát.

Zmes aminokyselín Arginínu a Vitamínu C. K príprave nápoja urýchľujúceho celkovú regeneráciu a k podpore normálnej funkcie imunitného systému.

Spôsob užívania: užívať ako prevenciu pri bezprostrednom ohrození organizmu. 1lyžica 1x denne zamiešať v 200 ml vody a vypiť, prípadne pridať pár kvapiek čerstvej šťavy z citrónu, po vyčírení vypiť.


Argimmune obsahuje Arginín a vitamín C. Dopĺňame ich podľa potreby, zvyčajne postačuje 1 dávka denne.

Arginín je aminokyselina, ktorá hrá dôležitú rolu v mnohých procesoch ľudského tela. V literatúre sú popísané jej pozitívne účinky na celkovú vitalitu organizmu, na srdcovo–cievny a  imunitný systém.

Úlohou  aminokyseliny L-arginín je napomáhať regeneračným procesom vďaka podpore prekrvenia organizmu, ktorá spolu s vitamínom C zohráva vyznamnú úlohu pri výstavbe imunitnej ochrany organizmu.


Upozornenie: Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte na suchom mieste, chránenom pred teplom, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

loader  Načítavam hodnotenia...