Orbea ORCA AERO MyO Spectre 007 - M31eLTD - Fulcrum AirBeat 55 - PWR

Karbónový cestný bicykel
6 199,00
53
ks
 Zdieľať
Španielsky výrobca nádherných bicyklov prináša vybrané modely s možnosťou MYO (individuálnej dizajnovej konfigurácie). Orbea prináša vynikajúce horské, cestné aj detské bicykle vo všetkých kategóriách

Orbea vie, že na každom detaile záleží. Presne preto predstavuje vylepšený závodný stroj.

ORCA AERO vás  dostane až na pódium vďaka jedinečnej aerodynamike, ktorej základom je rám - Orca Aero preto ponúka prepracovanú geometriu a rám znižujúci odpor vzduchu. Pre čo najlepšie aerodynamické vlastnosti je tu tiež širšia vidlica, ktorá znižuje tlak vzduchu na predné časti bicykla či oválna sedlovka, ktorá spoľahlivo znižuje turbulencie vzduchu, pričom nezhoršuje schopnosť absorbovať vibrácie. 

Pevná konštrukcia - Hlavová trubka, stredové zloženie a reťazové vzpery sú optimalizované na zlepšenie torznej pevnosti pre každú veľkosť rámu tak, aby vytvorili čo najpevnejšiu štruktúru a zároveň umožnili ideálny prenos sily jazdca na bicykel. 

Aerodynamika - Dvojitý polomer umožní lepšie prúdenie vzduchu okolo profilovaných trubiek v rôznych uhloch. Skrátená zadná stavba umožňuje využitie tenších rámových trubiek, ktoré sa postarajú o nižší odpor vzduchu.

Vylepšená vidlica - Širší otvor vidlice znižuje tlak vzduchu, čím znižuje tiež jeho odpor, a to až o 4 watty. Ide o novo vyvinutú vidlicu navrhnutú podľa predpisov UCI, ktorá poskytuje jednoznačnú výhodu na každom preteku.

Zámok sedla Oválny dizajn spoľahlivo znižuje turbulencie vzduchu, pričom nezhoršuje schopnosť absorbovať vibrácie. Zámok sedla je nastaviteľný a umožňuje lepšie prispôsobenie širšej škále jazdcov. 

ICR - Integrovaná  kabeláž ( ICR-Internal Cable Routing)  je starostlivo vedená vnútrom tak, aby sa zamedzilo treniu či hrkaniu a je prispôsobená pre klasické i elektronické radenie. Vnútrom vedená kabeláž vytvára elegantný a čistý dizajn. 

MMS - Úchyty pre košík na fľašu poskytujú viacero možností rozmiestnenia, ktoré vedú k zlepšeniu či už aerodynamiky alebo rozloženia ťažiska bicykla.

Poznámka: Fotografia je ilustračná.

MateriálKarbón
VidlicaOrbea Orca Aero OMX ICR, full carbon, 1-1/8 - 1,5 tappered head tube compatible, Thru axle 12x100mm, thread M12x2 P1, Speed release compatible dropout
PrehadzovačkaSRAM Rival eTAP AXS
PrešmykačSRAM Rival eTAP AXS
RadenieSRAM Rival eTap AXS
KľukySRAM Rival AXS Powermeter Dub 35x48t
KazetaSRAM XG-1250 10-30t 12-Speed
RiadidláOC RA10 Road Aero Carbon, Reach 80, Drop 125, Flare 5, w/Di2 hole
PredstavecOC RP10 Road Performance ICR, -8º, IFC02 Computer mount interface
SedlovkaOrbea Orca Aero OMX, SB0/25, w/Micro tilt adjustment
PlášteVittoria Rubino PRO Graphene 700x28c
KolesáFulcrum AirBeat 55
BrzdySRAM Rival eTap AXS
ReťazSRAM Rival 12-Speed
Hlavové zloženieFSA 1-1/2 Integrated Aluminium Cup
SedloPrologo Dimension T4.0 size143 mm
Sada radeniaSram Rival
Počet prevodov2x12
loader  Načítavam hodnotenia...