Ternua Furba M

Pánska bunda
Akcia %
-50%
Výpredaj
177,90
88,95
M
L
2XL
ks
 Zdieľať
Prečo si kúpiť tento produkt u nás?
  Výmena veľkosti v cene
Ternua je značka oblečenia na hory, ktorá oblieka tých dobrodruhov a outdoorových duchov, ktorí sa chcú spojiť s prírodou. Prináša mimoriadne citlivý a udržateľný prístup k produkcií výrobkov.

Pánska vetruodolná bunda FURBA je teplá, ľahká a priedušná, ideálna či už na horolezectvo, turistiku alebo voľný čas

 
Na rukávoch, bokoch a chrbte má výplň z vlákna s dlhším vlasom. Kapucňa a rukávy sú nastaviteľné. Je ošetrená povrchovou úpravou bez PFC, aby bola vodeodolná.
 
Charakteristika:
  • Mukltifunkčná hybridná softshellová bunda na rôzne aktivity. Na rukávoch, bokoch a chrbte je materiál Windshell s vysokým vlasom, ktorý ponúka perfektnú vetruodolnosť, elasticitu a má vodeodolnú povrchovú úpravu bez PFC. Na prednom a zadnom dieli je výplň z materiálov Microshell Eco + Primaloft® Silver Eco 100 gr pre extra izoláciu a vetruodolnosť. 2 veľké vrecká.
  • Váha: 806g
  • Zloženie: 100% polyamid
  • Materiál Windshell s membránou 10K/10K kombinuje ochranu pred vetrom s výbornou priedušnosťou. Je dizajnovaný ako stredná alebo vrchná vrstva, ktorá bráni tepelným stratám vo veternom počasí.

Microshell Eco je recyklovaný nylonový ľahký vetruodolný materiál, ktorý je veľmi odolný. Skvelo ochráni pred výkyvmi počasia vďaka vetruodolnej konštrukcii a vodeodolnej povrchovej úprave bez PFC.

loader  Načítavam hodnotenia...