Cratoni C-MANIAC 2.0 MX

Prilba s odnímateľným chráničom sánky
Akcia %
-30%
Akcia
149,90
104,93
S-M
M-L
L-XL
ks
 Zdieľať
Prečo si kúpiť tento produkt u nás?
  Výmena veľkosti v cene
Hlavné „know how“ nemeckej firmy Cratoni sú: maximálna ochrana, maximálny komfort, jednoduchosť použitia. Prilby si nás získali vydarenými dizajnami a dobre padnúcimi tvarmi v priaznivých cenách.
 
Divoká jazda! Žiadny problém pre enduro novinku Cratoni C-Maniac 2.0 MX
Cítiš sa v bike parkoch a náročnom horskom teréne ako doma? Cratoni C-Maniac 2.0 MX stelesňuje všetko, čo enduro jazdci chcú: ľahké a pohodlné nosenie, dobré vetranie, moderný dizajn a samozrejme najlepšiu možnú ochranu celej hlavy. Pretože každý, kto ide bomby dolu kopcom v 60 km/h, musí si byť úplne istý, že je dokonale chránený a že sa na svoju prilbu môže úplne spoľahnúť.
Cratoni C-Maniac 2.0 MX zabezpečuje dokonalú ochranu celej hlavy. Má odnímateľný chránič brady, ktorý sa dá k prilbe ľahko pripnúť alebo odopnúť. Sú to vlastne dve prilby v jednej. 18 vetracích otvorov udrží hlavu chladnú aj pri tej najdivočejšej jazde.
Možnosť pripevnenia kamery, zadnej blikačky, jemne nastaviteľný obvod hlavy v 3 polohách, úchyt pre okuliare. RLS – patentované odopínanie remienka dvomi prstami jednej ruky je štandardom u všetkých prilieb Cratoni. Napriek svojej robustnosti váži iba 520g.
  • Veľkosť:
    • S/M (53-56 cm)
    • M/L (56-59 cm)
    • L/XL (59-62 cm)
Enduro novinka Cratoni C-Maniac 2.0 MX – Pre všetkých, ktorí radi posúvajú svoje hranice!
loader  Načítavam hodnotenia...