Rossignol Delta Sport Skating + Race Skate-XC set

Bežecké lyže na skate s viazaním
295,00
173
180
186
192
ks
 Zdieľať
Prečo si kúpiť tento produkt u nás?
  Doprava zadarmo

Lyže Delta Sport Skate sú určené predovšetkým pre rekreačných nadšencov korčuliarskej techniky. Konštrukcia lyže je inšpirovaná pretekárskymi bežkami - topoľové drevo po stranách je v strede odľahčené konštrukciou včelieho plastu (honeycomb) z lepenky. Lyža je vďaka honeycomb jadru ľahšia s dostatočnú pružnosťou pre účinný odraz.

Pre lepšiu kontrolu smeru majú bežky vystúpené hrany z bočnej strany. Povrchová vrstva Active Cap dodáva lyžiam torznú tuhosť a pozdĺžnu pružnosť od špičky po pätku, čím zaručuje stabilitu vo všetkých podmienkach. Integrovaný systém TURNAMIC® obsahuje podložku vstavanú do lyže, ktorá je kompatibilná s rôznymi typmi viazaní TURNAMIC®. Tento systém viazania neobmedzuje pružnosť lyží a umožňuje ideálny prenos energie do odrazu. Viazanie sa dá jednoducho posúvať po podložke, čím je možné regulovať silu odrazu a kvalitu sklzu.

Viazanie Rossignol Race Skate má nový systém viazania Turnamic® a je kompatibilný s podrážkami bežkárskych topánok NNN® & Prolink®. RACE SKATE poskytuje vysoký level výkonu pre športových alebo rekreačných bežkárov v korčuliarskych disciplínach. Jednoduchý posun viazania bez náradia umožňuje nastaviť ťažisko podľa snehových podmienok, a systém Step-In poskytuje nenmáhavé zapnutie/vypnutie viazania. Kompatibilné len s novou platňou Turnamic® IFP.

Kľúčové vlastnosti:

 • COBRA VYKROJENIE: Vykrojenie lyže je v prednej časti lyže širšie pre mimoriadne stabilné a plynulé korčuľovanie. V poslednej fáze sklzu pomáha rýchlejšie sa vrátiť späť do dráhy pohybu.
 • JADRO CARDBOARD HONEYCOMB: Ľahké jadro z kvalitného papiera / lepenky v šesťuholníkovom tvare včelieho plastu poskytuje vysoký pomer pevnosti k hmotnosti pre špičkové výkony, navyše je maximálne ekologické.
 • ACTIV CAP: Povrchová vrstva bežky v kombinácii so správne prispôsobeným skleneným vláknom poskytuje zvýšenú torznú tuhosť, zatiaľ čo pozdĺžny ohyb bežky je mäkší pre dobré kopírovanie podložky a dobrý sklz aj na nerovnom teréne.
 • DOUBLE GROOVE: Dvojitá drážka na sklznici zvyšuje stabilitu a kontrolu smeru pri korčuľovaní.
 • EXTENDED EDGE: Vystúpené hrany do strany. Bežky sú tak stabilnejšie v držaní smeru pri jazde na hranách, ako aj pri korčuľovaní.
 • IFP -INTEGROVANÁ PODLOŽKA PRE VIAZANIE: IFP podložka je kompatibilná len s viazaním TOURNAMIC. Po montáži ( nasunutí ) viazania ostávajú vlastnosti konštrukcie lyží nezmenené (pružnosť, výška priehybu, odolnosť...), konštrukcia nie je narušená skrutkami, takže sa do jadra lyží nedostane voda. jednoduchá a rýchla montáž.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI:

 • Hmotnosť na 1/2 pár: 640 g/186 cm
 • Typ: Skate
 • Výkonnosť: Stredne pokročilý, veľmi dobrý
 • Vykrojenie, šírka lyží: 40/44/43/43
 • Sklznica: K7000 Universal 2.0,  Univerzálna sklznica pre väčšinu snehov s hustotou K7000
 • Jadro: Cardboard Honeycomb
loader  Načítavam hodnotenia...