Súhlasím
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
Načítavam...

Servis a predajňa bicyklov v Bratislave, Petržalke

Otváracie hodiny počas lockdownu:

Pondelok: 14:00 - 19:00

Utorok - Piatok: 10:00 - 19:00
(obedová prestávka 13:00-14:00)

Sobota: zatvorené

Nedeľa: zatvorenéAdresa:

PRO CYCLING, s.r.o.
Medveďovej 1/A
851 01, Bratislava - Petržalka


Web: http://www.procycling.sk


E-mail predajňa / maloobchod: obchod@procycling.sk


Telefón predajňa: +421917344484 

AK MÁTE ZÁUJEM O SERVIS BICYKLA, OBJEDNAJTE SA PROSTREDNÍCTVOM ONLINE FORMULÁRA

Ak nestíhame zdvíhať telefón počas otváracích hodín, venujeme sa zákazníkom v predajni. Počas sezóny vám odporúčame kontaktovať nás prostredníctvom emailu na obchod@procycling.sk


Telefón e-shop: +421 907 814 483


Nájdete nás v Petržalke podľa mapky nižšie


Ako sa k nám dostanete?

Autom:

Ak idete po diaľnici, nasledujte smer Petržalka - Ekonomická univerzita. Zídete z diaľnice na Dolnozemskú cestu. Na svetelnej križovatke za Ekonomickou univerzitou odbočíte vpravo na Gettingovu ulicu a  následne hneď vľavo na ulicu Medveďovej. Hneď po ľavej strane je garážový dom, v ktorom sídli náš obchod. 

Pred vchodom do predajne máme rezervované 2 parkovacie miesta pre zákazníkov. Počas otváracích hodín však väčšinou nie je problém zaparkovať na priľahlej ulici.

Autobusom:

Linky 99, 84, 88 - vystúpte na zastávke Bulíkova. Choďte smerom na Ovsište po ulici Mamateyova. Na najbližšej križovatke prejdite prechod pre chodcov a zabočte vľavo na Gettingovu ulicu. Po pár metroch sa dostanete ku križovatke s ulicou Medveďovej, na ktorej odbočíte vpravo. Krížom cez ulicu uvidíte garážový dom, kde sídli naša predajňa. 

Linka 184 - vystúpte na zastávke Ekonomická univerzita a choďte smerom k veľkej svetelnej križovatke. Po jej prekročení na pravej strane uvidíte garážový dom, ktorý treba obísť, a práve tu sídli náš obchod.