Wahoo TICKR

Snímač srdcovej frekvencie
Akcia %
-4%
49,90
48,00
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
 Zdieľať
Wahoo ponúka cyklistické trenažéry, cyklo počítače, senzory pre cyklistiku a monitory srdcovej frekvencie, ktoré možno využiť v takmer každom športe. Používané a testované cyklistickými profesionálmi.
Kompaktný hrudný pás Wahoo TICKR bude dokonalým partnerom pri vašom behaní, jazde na bicykli alebo cvičení vo fitness centre. Spoľahlivo zmeria vašu tepovú frekvenciu alebo spálené kalórie.

V sezóne 2020 prichádza Tickr s faceliftom v podobe 2 nových atraktívnych dizajnov! 


Pripojte TICKR k vášmu smartphonu a získajte dokonalý prehľad o vašej tepovej frekvencii, spálených kalóriách a tiež o prejdenej vzdialenosti, priemernej rýchlosti a vašom tempe. Pomocou LED indikátora ste informovaní o pripojení k telefónu a o prebiehajúcom snímani tepovej frekvencie. Vďaka svojej zanedbateľnej hmotnosti ho na svojom tele ani nepocítite.

V spojení s bezplatnou aplikáciou Wahoo Fitness dostanete k dispozícii profesionálneho trénera, ktorý vám bude odporúčať, čo máte robiť, aby ste zlepšili svoj výkon. Máte na výber niekoľko prepracovaných programov od chudnúceho až po program na zlepšenie vytrvalosti. 
Zariadenie sa dá tiež využiť v spojení s mnohými ďalšími aplikáciami napr. Nike + Running, RunKeeper, Strava, Map My Ride, Run with Map My Run, Wahoo Fitness, Runtastic GPS Running  a ďalšie. Špecifikácia:

  • S batériou CR2032 môžete zariadenie používať až 12 mesiacov
  • Vodeodolné (Water Rating: IPX7)
  • Integrovaná bluetooth technológie zaistí jednoduché spojenie zariadení a smartphonu. 
  • Funguje bez problémov s viac ako 50 iPhone aplikáciami, vrátane RunKeeper, Strava, MapMyFitness a Cyclemeter / Runmeter. 
  • Pre získánie informáci o aplikáciách pre Android navštivte stránky www.wahoofitness.com
  • hmotnosť len 8.5 g bez pásu

loader  Načítavam hodnotenia...