Sporten Favorit Prolink

Topánky na bežky
Akcia
107,95
40
42
43
44
45
ks
 Zdieľať
História značky siaha do časov keď lyže boli ešte ručne vyrábané v malých dielňach uprostred Vysočiny a každý pár bol nesporne originál. Sporten je dnes najväčším českým výrobcom športového vybavenia.

Bežecké topánky Sporten Favorit Prolink na bežky typu NNN / Prolink ideálne na turistiku aj aktívne lyžovanie. Sú novinkou pre klasický štýl lyžovania na novom upínacom systéme firmy SALOMON - PROLINK®.

Atraktívny čierny dizajn zachováva jednotnú líniu celej kolekcie lyžiarskej bežeckej obuvi. Komfort vo vnútri obuvi je zaistený mäkkou vnútornou topánočkou so šnurovaním okrúhlym šnúrovadlom a anatomicky tvarovanou vkladacou stielkou INSOLE LB PERF s perforáciou v prednej časti stielky pre kvalitnejší odvod vlhkosti. Zdvojená ochrana nohy proti vnikaniu snehu a vlhkosti je zaistená ochranným prekrytím šnurovania s pogumovaným zipsom WICO.

Čierna podrážka PROLINK Touring nového upínacieho systému firmy SALOMON - PROLINK® v spojení s odporúčaným viazaním PROLINK AUTO s univerzálnou flexiou zaručujú ideálny prenos síl a výborný pocit z lyžovania.

loader  Načítavam hodnotenia...