Bliz Ace

Športové okuliare
Akcia %
-20%
Akcia
59,99
47,99
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
 Zdieľať
BLIZ je švédska značka vyrábajúca okuliare už viac než 30 rokov. Športové okuliare s vymeniteľnými sklami využijete pri cyklistike, bežkovaní, resp. takmer každom športe. Naša voľba #1.
Slnečné okuliare Bliz ACE sú model, ktorý sadne každému. Sú doladenou kombináciou módy a športu. Hodia sa na každú príležitosť a to ako dôveryhodný spoločník pri akomkoľvek športe alebo ako štýlový doplnok k outfitu. Šošovoky X-PC so 100% UV ochranou zaručujú ochranu vašich očí. 
Ace je výborný model, ak hľadáte dobre vyzerajúce okuliare, ktoré viete použiť na množstvo športových aktivít. Presne taký, aký by mal byť skutočný hybridný model. Vyrobené zo super materiálu Grilamid TR 90.
Ace nie sú len pekne vyzerajúce okuliare, ale majú aj šošovky vo vysokej optickej kvalite. Šošovky X-PC zaručujú najvyššiu úroveň ochrany a majú jasný zrak za všetkých poveternostných podmienok. Prirodzene ponúkajú 100% ochranu pred škodlivými ultrafialovými lúčmi.
Ace sú vyrobené z materiálu Grilamid TR 90. Jedná sa o high -tech materiál, ktorý je flexibilný a ľahký - vážia iba 27 gramov.
  • veľkosť: M/L
  • farba: Black
  • sklá: Smoke w blue multi
  • kategória: 3
loader  Načítavam hodnotenia...