Wahoo Speedplay Easy tension cleats

Kufre pre Wahoo Speedplay pedále
54,99
060046WFPRCLTEZ850010131306
Dostupnosť: Dočasne nedostupné
 Zdieľať
Wahoo ponúka cyklistické trenažéry, cyklo počítače, senzory pre cyklistiku a monitory srdcovej frekvencie, ktoré možno využiť v takmer každom športe. Používané a testované cyklistickými profesionálmi.

Bezpečné, trvácne, ľahké! Technológia kufrov Wahoo Speedplay predstavuje nový štandard pre užívateľsky prívetivé funkcie ako na bicykli, tak aj mimo neho. 

Speedplay sú prvé skutočne bezpečné kufre cestné pedále. Integrované pogumované kryty zostávajú počas jazdy na príchytkách. Pri chôdzi krytky zlepšujú trakciu a chránia zarážky pred opotrebením. Tenký, tvarovaný profil zarážky navyše umožňuje prirodzenejšiu chôdzu a robí chôdzu v cestnej obuvi oveľa menej nepríjemnú. 
Zarážka Standard Tension využíva pružinovú technológiu, ktorá umožňuje ľahký a efektívny zážitok bez nutnosti zacvakávania sa.
 
Nastavenie v smere dopredu/dozadu: Nastaviteľná až o 14 mm predná / zadná časť (pohyb dopredu a dozadu) na zaistenie zarážkovej základovej dosky na mieste na spodnej strane topánky.
Bočné nastavenie: Nastavením doľava / doprava môžete ďalej vytočiť umiestnenie zarážky. Doska puzdra zaklapávacej pružiny umožňuje flexibilitu zo strany na stranu až 8 mm.
V šedej verzii pre ľahšie upínanie
Hmotnosť kufra s krytkou:
  • 3-dierový:  138g pár
  • 4-dierový: 100g pár
 
loader  Načítavam hodnotenia...