Aone Stamimax Energy Bar

Energetická tyčinka
1,80
apple strudel
cranberry
ks
 Zdieľať
AONE vďaka rozsiahlym vedomostiam z oblasti výživy a biochémie tvoria produkty spĺňajúce aj tie najnáročnejšie požiadavky, ktoré sú dnes kladené na výživu vrcholových športovcov. Máme ich proste radi!

AONE Stamimax Energy Bar 70g je cereálna energetická tyčinka s vitamínmi. Táto hi-tech energetická prírodná tyčinka s cereáliami vám dodá potrebnú energiu pre váš výkon!

Prémiovú kvalitu vám zaručí mníchovská ručná výroba týchto tyčiniek. Ich výhodou je ľahká stráviteľnosť a rýchla využiteľnosť živín, ktoré su v tyčinke obsiahnuté v biologicky dostupnej forme.

Zloženie:
glukózovo-fruktózový sirup, ovos a ovsené vločky, organický palmový olej, obilninové škroby - pšeničný a kukuričný, kys. -askorbová, lecitín (sója), škorica, aróma - prírodne identická, kyselina jablčná, chlorid sodný, DL-alfa-tokoferylacetát, sladidlo: glykozidy stevie

Nutričné hodnoty 
Nutričná zložka - Obsah na 100g - Obsah na dávku = 1 tyčinka (70g)
Energetický obsah - 397 kCal/1660 kJ - 277 kCal/1162 kJ
Proteíny - 8g - 5,6g
Sacharidy - 60g - 42g
z toho cukry - 32g - 22,4g
Tuky - 16g - 11,2g
Vitamín C - 229 mg - 160 mg 200%*
Vitamín E - 6 mg - 4,2 mg 35%*
Vláknina - 5g - 3,5g
* % ODD - percentuálny podiel odporúčanej dennej dávky

UPOZORNENIE:
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

loader  Načítavam hodnotenia...