Aone BCAA Aminos

BCAA Aminos tablety
19,50
250 tabliet
ks
 Zdieľať
AONE vďaka rozsiahlym vedomostiam z oblasti výživy a biochémie tvoria produkty spĺňajúce aj tie najnáročnejšie požiadavky, ktoré sú dnes kladené na výživu vrcholových športovcov. Máme ich proste radi!

BCAA Pro Aminos je prípravok s obsahom voľných rozvetvených esenciálnych amynokyselín L-leucín, L-Izoleucín a L-valín v optimálnom pomere 2:1:1. BCAA Pro > Aminos prispievajú k udržaniu svalovej hmoty, k normálnej látkovej premene bielkovín a naviac k zníženiu vyčerpania a únavy.

Zloženie: zmes BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), vaječný proteín, sójové peptidy, ryžové peptidy, pivné kvasinky, protihrudkujúca látka: fosforečnan vápenatý a horečnaté soli potravinových mastných kyselín, D-pantotenát vápenatý, pyridoxínhydrochlorid, D-biotín. Môže obsahovať stopy mlieka a lepku.

Porcia: 5 tabliet

Doporučené dávkovanie: 1 – 2 porcie (5-10 tabliet) BCAA Pro Aminos, podľa individuálnej potreby, prednostne 30 min. pred výkonom alebo okamžite po fyzickej námahe. Piť dostatočné množstvo vody.

Denná dávka: max. 10 tabliet.

Upozornenie: Výživový doplnok nie je náhradou rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uskladňovať na suchom a chladnom mieste mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti. Môže obsahovať stopy mlieka a lepku.

loader  Načítavam hodnotenia...