Wahoo Speedplay AERO

Cestné nášľapné pedále
279,99
060053WFPRA1S53850010131351
1ks Na predajni 
ks
 Zdieľať
Prečo si kúpiť tento produkt u nás?
  Doprava zadarmo
Wahoo ponúka cyklistické trenažéry, cyklo počítače, senzory pre cyklistiku a monitory srdcovej frekvencie, ktoré možno využiť v takmer každom športe. Používané a testované cyklistickými profesionálmi.

Wahoo Speedplay Aero je navrhnutý tak, aby zvyšoval rýchlosť znižovaním odporu vetra. Vďaka úzkemu prednému priestoru a zjednodušenému profilu je Aero dokonalým aerodynamickým pedálovým systémom.

 Každý aspekt jeho dizajnu bol starostlivo prispôsobený na zvýšenie rýchlosti minimalizovaním aerodynamického odporu. Vyvinutý špeciálne pre časovku a triatlony, kde sa počíta každá sekunda, systém Aero Pedal poskytuje vyššiu rýchlosť s rovnakou silou!

Whether gunning for the podium or just wanting to finish strong, the SPEEDPLAY AERO road pedal is aerodynamically engineered to defy wind and boost speed with less effort. The unique 3-axis adjustability allows you to dial in your cleat positioning, micro-adjust your float up to 15 degrees, and decrease your stack height for the most aerodynamic fit on your bike.

AERODYNAMIKA: Bradley Wiggins si vybral Speedplay Aero Pedal System práve pre svoju aerodynamickú výhodu systém. Aj vďaka tomu 7. júna 2015 v olympijskom velodrome Lee Valley v Londýne pokoril UCI svetový rekord  v hodinovej jazde s dĺžkou 54,526 km, čím dosiahol najväčšiu vzdialenosť v kilometroch za hodinu. Priemerná rýchlosť historickej jazdy bola 33,88 mph.

WALKABLE CLEATS™ KUFRE: Čalúnený pogumovaný dezén krytky pre vylepšenú aerodynamiku a trakciu.

PRESNE NASTAVITEĽNÝ VÝKYV ALEBO FIXNÁ POZÍCIA: pedále ZERO ponúkajú nastavenie v pevnej polohe alebo kdekoľvek v rámci 15-stupňového rozsahu nastavenia výkyvu.
TENKÝ PROFIL: Tenký profil pedálu Speedplay AERO vám umožní prechádzať zákruty ostrejšie a zároveň bezpečnejšie ako pri pedáloch iných značiek. 
FENOMENÁLNA HMOTNOSŤ: 224 g pár
 
VEĽKÁ A STABILNÁ PLATFORMA: Wahoo Speedplay Aero Pedal System poskytuje rovnaké pevné spojenie ako konvenčné jednostranné pedále, ale s jedinečným obráteným dizajnom Speedplay
 
KVALITA BEZ KOMPROMISOV: ZERO AERO pedále používajú kvalitné ihličkové ložiská. Vysoko odolné ložiská zaisťujú trvácnosť, nízke trenie a životnosť s aero výhodou.
 
 
loader  Načítavam hodnotenia...