Wahoo Speedplay ZERO

Cestné nášľapné pedále
229,99
3ks Na predajni 
ks
 Zdieľať
Prečo si kúpiť tento produkt u nás?
  Doprava zadarmo
Wahoo ponúka cyklistické trenažéry, cyklo počítače, senzory pre cyklistiku a monitory srdcovej frekvencie, ktoré možno využiť v takmer každom športe. Používané a testované cyklistickými profesionálmi.

Výkonnostné prvky systému Wahoo Speedplay Zero Pedal System sa zdajú ako zoznam prianí pretekárov. 

Žiadny iný pedálový systém sa nepribližuje k ponúkaniu vynikajúcich nastaviteľných alebo najmodernejších funkcií Zero.

Myšlienkou „outside the box“ sme vytvorili a patentovali technicky najvyspelejší pedálový systém, aký kedy bol navrhnutý a to s výberom buď pevnej polohy, alebo až 15 stupňov výkyvu. Keď porovnáte vlastnosti pedálov Zero s akoukoľvek inou značkou, zistíte, že prakticky nemajú konkurenta. A rovnako ako všetky pedále Wahoo Speedplay to dosahujeme bez kompromisov tým, že zaisťovacie hrany našich pedálov a úchyty sú vyrobené z kovu, nie z plastu.
Čo viac treba povedať? Ako na Tour de France, Giro d'Italia, Paríž-Roubaix, Amstel Gold, Paris-Nice, majstrovstvá sveta v časovke, Tour v Nemecku, Tour v Kalifornii, Tour de Georgia, Majstrovstvá sveta na Havaji, Ironman a nespočetných ďalších pretekoch, ktoré majú víťazov používajúcich pedále ZERO. Systém pedálov Speedplay ZERO sú jednoducho najúspešnejšími cestnými pedálmi na tejto planéte.
DUAL-SIDED ENTRY: symetrické ZERO pedále sú vždy v tej správnej pozícii na okamžité použitie.
 
 
PRESNE NASTAVITEĽNÝ VÝKYV ALEBO FIXNÁ POZÍCIA: pedále ZERO ponúkajú nastavenie v pevnej polohe alebo kdekoľvek v rámci 15-stupňového rozsahu nastavenia výkyvu.
TENKÝ PROFIL: Tenký profil pedálu ZERO vám umožní prechádzať zákruty ostrejšie a zároveň bezpečnejšie ako pri pedáloch iných značiek. 
FENOMENÁLNA HMOTNOSŤ: 222 g pár
 
VEĽKÁ A STABILNÁ PLATFORMA: Zero Pedal System poskytuje rovnaké pevné spojenie ako konvenčné jednostranné pedále, ale s jedinečným obráteným dizajnom Speedplay
 
KVALITA BEZ KOMPROMISOV: ZERO pedále používajú kvalitné ihličkové ložiská. Vysoko odolné ložiská zaisťujú trvácnosť, nízke trenie a životnosť s aero výhodou.
 
loader  Načítavam hodnotenia...