Pirelli CINTURATO™ Velo TLR

Cestný endurance bezdušový plášť
Akcia %
-20%
Akcia
75,00
60,00
28"/29"
ks
 Zdieľať
Spoločnosť Pirelli bola založená v Miláne a dnes je globálnou značkou známou výrobou pneumatík. Charakterizuje ju dokonalosť a vášeň pre inovácie, ktorá výrazne čerpá z jej talianskych koreňov.
Maximálne pohodlie za akéhokoľvek počasia - Neprekonateľná výkonnosť po celý rok.
 
Cestný, bezdušový plášť Pirelli Cinturato™ Velo bol navrhnutý pre dosiahnutie maximálnej odolnosti a pohodlia počas jazdy, bez negatívneho dopadu na výkon. 
Vďaka mnohoročným skúsenostiam spoločnosti Pirelli, spoľahlivosti technológie SmartNET™ Silica skombinovanej s komfortom Tubeless-ready plášťov a odolnosťou technológie Armour Tech™ vznikol plášť, ktorý je ideálny na dlhé jazdy v rozličnom teréne a na rôznych povrchoch.
Hlavné prínosy:
 
Maximálna istota na mokrých povrchoch a v studenom počasí s najlepšou efektivitou odvaľovania: ešte nikdy nebol celoročný plášť tak výkonný.

Dosahuje vynikajúce hodnotenie vo všetkých ohľadoch: odvaľovania, priľnavosť na suchom a mokrom povrchu, ochrana proti defektu, dlhý nájazd, pohodlie.
Dlhý nájazd a odolnosť proti prepichnutiu v chladnom a mokrom počasí: múdra výkonnosť vďaka SMARTnet Silica®.
 • Skvelá ovládateľnosť a odvod vody, dokonca aj v tých najhorších poveternostných podmienkach, vďaka použitému vzoru.
 • Univerzálny plášť, ktorý je vhodný aj do chladného počasia.
 • Rozmer:
  • 26-622 (700x26C)
  • 28-622 (700x28C)
  • 32-622 (700x32C)
 • Ochrana proti defektu: aramidový pás + aramidová prímes

TECHNOLÓGIE:
Plášť nabitý technológiami, vďaka ktorému budete môcť jazdiť dlho a bez problém za každého počasia.
 
 
SMARTnet Silica®
Inovatívna patentovaná silika umožňuje:
Nízky valivý odpor a vysokú efektivitu odvaľovania vďaka prirodzenej anizotropnej orientácii, ktorá znižuje zahrievanie a zvyšuje elasticitu a minimalizuje tak rozptýlenie energie.
Prirodzená zlučovacia schopnosť siliky s vodou, ktorá je ešte umocnená vďaka širšiemu povrchu pretiahnutých molekúl siliky, poskytuje bezkonkurenčnú priľnavosť na mokrých povrchoch.
Múdra interakcia s inými chemickými prvkami. Vďaka pripravenému usporiadaniu v zmesi vytvára prirodzenú sieť, ktorá zlepšuje ochranu proti prepichnutiu a zvyšuje nájazd.
 
ARMOUR TECH™
Patentovaná konštrukcia kombinujúca nižšie uvedené komponenty rôznej funkcie, ktoré sú v plášti umiestnené zvnútra von a tvoria nadstavbu nylonového úpletu o hudtote vlákna 60 TPI:
 • vrstva nylonového vlákna s veľkou hustotou, ktorá sa nachádza medzi pätkami a ktorá chráni pred defektom
 • bezpečnostný pás z pleteného, aramidového vlákna s veľkou hustotou sa nachádza pod behúňom a poskytuje ochranu pred defektom
 • aramidové častice rozptýlené priamo v gumovej zmesi (SmartNET™ Silica), ktorá je v dvoch vrstvách: vonkajšia vrstva (opláštenie), ktorá má za úlohu jazdné charakteristiky (držanie za sucha aj mokra, dlhý nájazd, vnímanie povrchu) a vnútorná vrstva (základ), ktorá spomaluje prenikanie cudzích telies k spodnejším vrstvám vďaka väčšej koncentrácii aramidových častíc v nej
TUBELESS-READY
Pätka plášťa Cinturato Velo bola navrhnutá pre maximálnu kompatibilitu a vzduchotesnosť s TUBELESS-READY ráfikmi, ako aj pre jednoduchú montáž pri použití s dušou alebo bez duše.
Bezdušovýáno
loader  Načítavam hodnotenia...