Madshus Active Pro Skin

Classic bežecké lyže
Akcia %
-25%
Akcia
326,90
245,18
182 cm
187 cm
192 cm
197 cm
202 cm
ks
 Zdieľať
Prečo si kúpiť tento produkt u nás?
  Doprava zadarmo
Madshus je najstaršou a zároveň jedinou značkou na svete, ktorá sa špecializuje iba na výrobu bežeckých lyží. V Nórsku - kolíske lyžovania už viac ako 100 rokov vyrábajú lyže, ktoré píšu históriu.

Active Pro Skin sú lyže vhodné na každodennú jazdu, kondičný tréning na upravených tratiach alebo amatérske závody. Integrovaný stúpací pás v kombinácii 70% mohéru a 30% nylonu spolu s naším špecifickým vykrojením predurčujú výborný lyžiarsky zážitok za všetkých snehových podmienok. Môžete stráviť viac času lyžovaním a menej času mazaním lyží!

Active Pro Skin sú ideálnou voľbou pre lyžiarov, ktorí hľadajú cenovo dostupné lyže s presnou váhovou špecifikáciou, kvalitným jadrom aj sklznicou. Budú vyhovovať stredne pokročilým lyžiarom, ktorí sa chcú rýchlo zlepšovať aj pokročilým lyžiarom, ktorí od lyží čakajú viac než len dobrý odraz. Perfektný pre tých, ktorí chcú posunúť svoj lyžiarsky zážitok na ďalšiu úroveň. Lyže Active Pro Skin sú vyrábané v nórskom Biri, ktoré sa nachádza v blízkosti lyžiarskej meky – Lillehammeru.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI:

Doporučené viazanie Rottefella Performance Classic
Jadro Polycell Torsion Cap 3D, komora Classic Universal, špička Speed Tip Cold
Platforma viazania MOVE
Profil 43-44-44
Sklznica P170 Nano Universal, Mohair Mix
Váha 1150g/187cm
loader  Načítavam hodnotenia...