Selle San Marco Aspide Short Supercomfort

Cyklistické sedlo s dierou
159,00
wide (250x155 mm)
narrow (250x140 mm)
ks
 Zdieľať
Výber kvalitného sedla na bicykel je dôležitý a talianska spoločnosť Selle San Marco tento proces veľmi dobre pozná. Na trhu pôsobí už 80 rokov a je synonymom dokonalosti, talianskej kvality a štýlu.
Pohodlie, všestrannosť a výkon.

Nový Aspide Short Supercomfort preberá štýl bestselleru, akým je Aspide, a robí ho ešte modernejším a podmanivejším. Aspide Short predstavuje v skutočnosti novú éru rady Aspide, ktorá je už takmer 20 rokov jedným z vedúcich predstaviteľov značky Selle San Marco: nová „krátka“ verzia obsahuje niekoľko nových technických a štylistických detailov.

Aspide Short Supercomfort  je tiež vybavený ešte väčším stredovým otvorom (Supercomfort), ktorý vám spolu so svojím kompaktným tvarom (250 mm, 28 mm kratší ako predchádzajúci Aspide) umožňuje zvýšiť úroveň pohodlia a ľahšie nájsť ideálne sedadlo.

Ploché sedlo - odporúča sa pre osoby so zvýraznenou bedrovou klenbou (anteverzná panva)
  • S extra veľkou dieroudierou
  • Rozmery: 250 x 139 mm & 250 x 155 mm
  • Lyžiny:  XSiLite
  • Škrupina: Carbon Fiber Reinforced
  • Polstrovanie: Biofoam + Gel
  • Povrchová úprava: MICROFEEL + Carbon
  • Hmotnosť: 223 g
Stealth  XSILITE- Ide o materiál s vysokým obsahom silikónu, častíc titánu a karbónu. Je ľahký a odolný, imúnny voči všetkým poveternostným podmienkam. Špeciálny proces výroby zaisťuje vyššiu odolnosť voči dlhodobému namáhaniu.

Carbon Fiber Reinforced  - Skvelé vlastnosti nylónu, obohatené veľkou dávkou dlhých karbónových vlákien za účelom zvýšenia odolnosti, tuhosti a životnosti bez kompromisov na váhe.

MicroFeel - Predstavuje ľahkú vrchnú vrstvu sedla s proti-klzným efektom, ktorá je priedušná, odolná voči odieraniu a menej deformovateľná v porovnaní so štandardnými materiálmi. Ide o biokompatibilný materiál, ktorý je antialergický a nedráždi. 

Biofoam - Biodynamická štruktúra, ktorá nasleduje pohyby panvy v priebehu šliapania, vďaka čomu garantuje pohodlie, redukuje hmotnosť, znižuje odpor a dodáva ideálnu oporu. Systém "uzavretých buniek" zaisťuje vodeodolnosť tejto výplne.
loader  Načítavam hodnotenia...