Ternua Trixa Down W

Dámska páperová bunda
Akcia %
-50%
Výpredaj
209,90
104,95
S
M
XL
ks
 Zdieľať
Prečo si kúpiť tento produkt u nás?
  Výmena veľkosti v cene
Ternua je značka oblečenia na hory, ktorá oblieka tých dobrodruhov a outdoorových duchov, ktorí sa chcú spojiť s prírodou. Prináša mimoriadne citlivý a udržateľný prístup k produkcií výrobkov.

Dámska páperová bunda Trixa je teplá, ľahká, vetruodolná a skladná, ideálna na všetky aktivity od horolezectva, cez turistiku až po bežné nosenie

Vnútro je vyrobené z recyklovaného husieho páperia. Vonkajší materiál je vyrobený z Pertex® Quantum Eco® s vodoodpudivou úpravou bez PFC. Dá sa odložiť do extra malého vrecka a má elastické ukončenie okrajov a rukávov, aby sa predišlo tepelným stratám.

Charakteristika:
  • Teplá, ľahká, vysokoskladná, multifunkčná páperová bunda yvrobená z recyklovaných materiálov. Pertex® Quantum Eco® pre ochranu pred vetrom s vodoodpudivou úpravou bez PFC. Výplň z recyklovaného husieho páperia poskytne výbornú izoláciu. - 3 vrecká - zbaliteľná do malého vrecka - prispôsobiteľný spodný lem - elastické okraje zabraňujúce tepelným stratám - vodeodolná - vrecko
  • Váha: 398 g
Zloženie: Vrchný materiál: 100% Polyester
              Podšívka: 100% Polyamide
               Výplň: 90% husie páperie, 10% perie

Pertex Quantum® je priadza s váhou pierka (30g/m2). Používajú sa najjemnejšie priadze s najväčším počtom vlákien, pre čo najväčšiu silu. Na svoju váhu je pevnosť voči pretrhnutiu a pevnosť švíkov obrovská, a znesie aj tvrdé podmienky.

Recyklované páperie pochádza z používaných lôžkovín a oblečenia, ktoré dospeli ku koncu svojej životnosti. Páperie má zvyčajne omnoho dlhšiu životnosť než produkty z neho vyrobené (napr. bunda), preto sa dá použiť opätovne. Páperie sa upravuje, aby spĺňalo normy čistoty a iné výkonnostné podmienky. NEOKDUN recyklované páperie je podrobené inovatívnemu procesu aby sa zabezpečila úplná čistota a lepší výkon, aby mohlo byť použité ako výplň do nového produktu. Tento proces je priateľský k životnému prostrediu a nevyužíva škodlivé chemikálie.
loader  Načítavam hodnotenia...