Thule Ride Along Lite

Detská sedačka
89,00
ks
 Zdieľať
Thule Ride Along Lite je bezpečná a intuitívne a ľahko použiteľná detská cyklosedačka k montáži nad zadné koleso, ktoré využíva chytré inovácie a vďaka ktorej budú vaše každodenné cesty s dieťaťom aj vychádzky do prírody oveľa pohodlnejšie ako doteraz. 

Sedačka Thule Ride Along Lite má nastaviteľné polstrované popruhy, vďaka ktorým bude dieťa v maximálnom bezpečí a ako v bavlnke. 
Verzia RideAlong LITE sa od verzie RideAlong líši predovšetkým v nemožnosti polohovať cyklosedačku. Príjemný dizajn a veľmi podarená tmavo šedá farba, moderný vzhľad, alebo praktické a bezpečnostné funkcie. 

To všetko sú klady, ktoré môže ponúknuť cyklosedačka Thule Ride Along. Tá je skvelým pomocníkom každého cyklistu, ktorý chce na svojich cestách prevážať aj svojho potomka. A to vo vekovom rozmedzí 9 mesiacov až 6 rokov, pričom hmotnosť by nemala presiahnuť 22 kilogramov. V rámci tejto špecifikácie zodpovedá sedačka aj mnohých bezpečnostným normám. 
  • bezpečnostný popruh s prackou, ktorú dieťa nerozopne, rovnako ako kvalitné remienka na uchytenie topánok, alebo polstrované popruhy s možnosťou nastavenia ich dĺžky. 
  • umožní vám jednou rukou nastaviť aj jednu z piatich variantov náklonu, a to až o 20 stupňov. K pohodlnosti prispieva ale aj mäkká vložka, vďaka ktorej je aj dlhá cesta bezproblémová a príjemná. 
  •  vodoodpudivá vložka, ktoré je obojstranná a umožňuje vyprať
  • kompatibilný systém jedného kľúča, vďaka čomu možno sedačku k vášmu bicyklu bezpečne uzamknúť. 
  • systém odpruženia DualBeam ™ tlmí nárazy a zaručuje pohodlie dieťaťa počas jazdy. Vďaka remienkam na uchytenie topánok, ktoré možno uvoľniť a utiahnuť jednou rukou, a vďaka možnosti nastavenia opierok nôh je sedačka veľmi praktická a rastie spolu s dieťaťom. 
  • výškovo nastaviteľné bezpečnostné popruhy 
loader  Načítavam hodnotenia...