Orbea OIZ H10

Horský XC bicykel
Akcia %
-10%
Akcia
3 699,00
3 329,10
M
L
ks
 Zdieľať
Španielsky výrobca nádherných bicyklov prináša vybrané modely s možnosťou MYO (individuálnej dizajnovej konfigurácie). Orbea prináša vynikajúce horské, cestné aj detské bicykle vo všetkých kategóriách

Či už sa chystáte pripnúť si pretekárske číslo alebo na poobedňajší výjazd do najvyšších kopcov. OIZ prináša všetko čo na to potrebujete!

Geometria bicykla spĺňajúca požiadavky profesionálnych XC pretekárov, čím Orbea zvyšuje pohodlie pri stúpaní do kopca, sebaistotu na bicykli počas zatáčania a celkovú tuhosť rámu.

SIC SYSTEM - Inovovaný a vylepšený systém vedenia bowdenov, ktorý zabezpečuje čistý a elegantný dizajn bicykla.

SQUIDLOCK - Kompaktné a ľahké ovládanie zamykania tlmenia.

INSIDE LINE -  Patentovaný lock-out tlmiča je takmer neviditeľný - skrytý pred blatom či inými nečistotami a čo viac, nezavadzia pri vyberaní fľaše.  

SPIN BLOCK - Systém, ktorý zabraňuje pretočeniu riadidiel a poškodeniu rámu.

UFO - Novinka pri modeli Oiz, ktorá ponúka skvelý výkon odpruženia, zvyšuje bočnú tuhosť a ponúka bezúdržbovú spoľahlivosť vďaka jednoduchšej konštrukcie zadného trojuholníka.

KOMPONENTY OC - OC sa špecializuje na vysoko kvalitné, inovatívne komponenty so zameraním na zvýšenie výkonu a ponúka nové možnosti prispôsobenia.

KOLESÁ OQUO - Kolesá, ktoré sú ľahké a tuhé, ale rovnako pohodlné a spoľahlivé pre čoraz náročnejšie zjazdy. Maximalizujú výkon vďaka špecifickému dizajnu prednej a zadnej časti. Predné kolesá využívajú vyššie steny ráfika na zvýšenie tuhosti, zatiaľ čo zadné kolesá využívajú širšiu pätku na maximalizáciu odolnosti proti prepichnutiu.

ORBEA MONOQUE CARBON- Orbea používa technologicky najpokročilejšiu dostupnú karbónovú konštrukciu na svojich rámoch a Oiz nie je výnimkou. Vytvorili tým, čo najsofistikovanejší rám a výsledky oceníte potom za riadidlami na sedle.

OMX A OMR RÁMY- Ak hľadáte, čo je absolútny zážitok z XC preteku, nové OMX a OMR rámy Vám to prinesú, rámy sú obratnejšie, ľahšie a tuhšie.

HIGH POLISH - Oiz tiež ponúka modely s hliníkovým rámom, ktorým Orbea venuje minimálne rovnakú pozornosť ako tým karbónovým, a preto vzniká hliníkový OIZ s hladkými, leštenými zvarmi tak, aby zodpovedali dokonalému vzhľadu monocoque karbónovým rámom.

MateriálHliník
RámOrbea Oiz Hydro High Polished, Alloy link, Boost, BSA, SIC, UFO, I-Line shock
VidlicaFox 34 Float SC Performance 120 Grip Remote Push-Unlock QR15x110
PrehadzovačkaShimano XT M8100 SGS Shadow Plus
RadenieShimano XT M8100 I-Spec EV
KľukyShimano XT M8100 32t
KazetaShimano CS-M7100 10-51t 12-Speed
RiadidláAlloy, 31.8mm, Flat, 740mm, Sweep 9
PredstavecOC Mountain Performance MP21, -6º
SedlovkaOC Mountain Control MC20, 31.6mm, Dropper
PlášteMaxxis Forekaster 2.35 FB 120 TPI Dual Exo
KolesáRace Face AR 30c Tubeless Ready
BrzdyShimano M6100 Hydraulic Disc
ReťazShimano M6100
Hlavové zloženieAlloy 1-1/2, Black Oxidated Bearing
SedloSelle Italia Model X FecAlloy Rail 145x248mm
TlmičFox i-line DPS Performance 120mm Remote Push-Unlock Evol custom tune190x45mm
Sada radeniaShimano XT
Počet prevodov1x12
Zdvih odpruženia80-120 mm
loader  Načítavam hodnotenia...