Sporten Perun Men Prolink, 2022/23

Topánky na bežky
Akcia
141,95
42
43
45
ks
 Zdieľať
História značky siaha do časov keď lyže boli ešte ručne vyrábané v malých dielňach uprostred Vysočiny a každý pár bol nesporne originál. Sporten je dnes najväčším českým výrobcom športového vybavenia.

Bežecké topánky Sporten Perun Men Prolink sú plne kompatibilné s viazaním NNN. Pružná ergonomická manžeta zabezpečuje zvýšenie bočnej stability pri korčuliarskom štýle a zjazdoch. Horná polotuhá manžeta a zapínanie variabilným VELCRO pásikom zaručuje dostatočnú oporu nohy pri "korčuľovaní" aj dostatočnú voľnosť pri klasickom spôsobe behu.

Komfort vo vnútri obuvi je zaistený mäkkou vnútornou topánočkou so šnurovaním okrúhlym šnúrovadlom a anatomicky tvarovanou vkladacou stielkou s perforáciou v prednej časti stielky pre kvalitnejší odvod vlhkosti. Zdvojená ochrana nohy proti vnikaniu snehu a vlhkosti je zaistená ochranným prekrytím šnurovania s pružnou manžetou v oblasti lýtkovej časti nohy a pogumovaný zips ponúka vodeodolnú úpravu WATER-RESIST. Do vrchnej časti goliera obuvi bola integrovaná pružná mäkká manžeta CFT - CUSTOM FIT TECHNOLOGY pre maximálne prispôsobenie anatómii lýtkovej časti nohy a zvýšenie ochrany vnikaniu vlhkosti dovnútra obuvi.

  • Technika lyžovania: Combi, classic
  • Typ lyžiara: Pokročilý lyžiar
  • Určené pre: Muž/unisex
  • Profil - systém bežeckého viazania: NNN/Prolink/Turnamic
loader  Načítavam hodnotenia...