Juice Lubes Bearing Juice 150ml

Vodotesná vazelína
9,00
880038BRJ196033715
Dostupnosť: Dočasne nedostupné
 Zdieľať
Juice Lubes ponúkajú vysokovýkonné mazivá a čističe prvotriednej kvality, všetky navrhnuté tak, aby pomohli urýchliť údržbu a vy ste mohli tráviť ešte viac času na bicykli.
Bearing Juice je vazelína, ktorá je vyrobená pre použitie v nízkych teplotách na ložiská nábojov, stredov a hlavových zložení. 

Nemusíte sa znepokojovať, že Bearing Juice nie je fialový alebo lesklý - nemusí byť, pretože tieto typy vazelín (lesklé, fialové atď) sú vyrobené so zmesou lítia, aby fungovali tam, kde sa dosahuje vysokej prevádzkovej teploty, ako napríklad v nábojoch kolies áut. Bez dosiahnutia vysokej teploty neuvoľní vazelína mazacie oleje tak efektívne, ako by mala, a mazanie nie je optimálne.

Bearing Juice je tiež veľmi odolná proti vode, takže sa nevymyje, a preto budú ložiská behať hladko po dlhšiu dobu.


Inštrukcie:

  • Aby ste oživili (obnovili, vylepšili funkciu) ložiska, opatrne odstráňte veľmi tenkým skrutkovačom vonkajšie a vnútorné tesnenie, aby ste odkryli ložiská v ich drážkach (aby ste sa dostali k ložiskám).
  • Odporúčame vyčistiť ložiská, ako len je to len možné, odmasťovačom Brake Juice alebo Dirt Juice Super a potom ich umyť vodou a nechať ich poriadne a dostatočne dlho vyschnúť.
  • Nakoniec namažte ložiská prípravkom Bearing Juice, potom opatrne vráťte na miesto najprv vnútorné a potom vonkajšie tesnenie.
  • Sme si istí, že to viete, ale wapka (tlaková voda) je naozaj najväčší nepriateľ ložísk, takže aj keď si uvedomujeme, ako pohodlné môže jej použitie byť, mali by ste vždy dávať pozor, aby ste s ňou nemieril na žiadne tesnenie, pretože tým sa celkom určite zníži ich životnosť. Voda pretlačí nečistoty cez tesnenia do drážok ložísk a tie prestanú hladko fungovať. Neradi by ste mali sami piesok v nohaviciach, ani ložiskám to nerobí dobre.
loader  Načítavam hodnotenia...