Aone Glutamine Peptides 250tbl

Výživový doplnok
22,30
860050GLUT.PEPT8588003546272
Dostupnosť: Dočasne nedostupné
 Zdieľať
AONE vďaka rozsiahlym vedomostiam z oblasti výživy a biochémie tvoria produkty spĺňajúce aj tie najnáročnejšie požiadavky, ktoré sú dnes kladené na výživu vrcholových športovcov. Máme ich proste radi!

Glutamine> Peptides sú kapsule s peptidovou formou L-glutamínu. Krátke peptidy sú schopné prejsť priamo z tráviaceho traktu do krvi a efektívne zvýšiť aminokyselinovú zásobu. Na rozdiel od toho L-glutamín vo voľnej aminokyselinovej forme len z malej časti prechádza do krvi, nakoľko ho spotrebujú črevné bunky na vlastnú výživu. L-glutamín je najviac zastúpená aminokyselina vo svaloch a zohráva kľúčovú úlohu v dusíkovej rovnováhe.

  • 100% ENZYMATICKY HYDROLIZOVANÉ PEPTIDY
  • SILNÝ ANTIKATABOLIZÁTOR
  • NAJPOKROČILEJŠIA GLUTAMÍNOVÁ FORMULA
  • 4400 mg V KAŽDEJ DÁVKE!


Zloženie: glutamínové peptidy enzymaticky hydrolyzovaného lepku, želatína (kapsula), protihrudkujúca látka: horečnaté soli potravinových mastných kyselín.

Doporučené dávkovanie: 1 kapsula až 5 x denne hodinu pred jedlom alebo 5 kapsúl okamžite pred výkonom.

Upozornenie: Výživový doplnok nie je náhradou rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uskladňovaťna suchom a chladnom mieste mimo dosahu malých detí. Môže obsahovať stopy mlieka, vajec a sóje.

Výživové údaje na 5 Kapsúl (d.d.)
Energia 85.5 kJ/ 20.5 kcal
Glutaminové peptidy 4400 mg

(d.d.*) = denná dávkaloader  Načítavam hodnotenia...