Súhlasím
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
Načítavam...

Najlepšie tipy na darčeky pre cyklistov

S príchodom decembra sa nezadržateľne blížia aj sviatky pokoja a pohody. Vianociam však častokrát predchádza zhon, stres, uškriekaní zelení mužíčkovia číhajúci na nevinné obete na každom kroku a zháňanie darčekov.Pro Cycling Vám preto ponúka možnosť vyriešiť vianočnú dilemu v kľude domova, a to prostredníctvom tipov na ideálne darčeky pre cyklistu každého druhu a zamerania. Či už ste sám cyklistom, prípadne manželka/ frajerka takéhoto jedinca. 


Minimálne jedna z uvedených vecí pod stromčekom istotne poteší a nájde využitie aj mimo bicykla, napríklad pri iných športoch. Sme si takmer istí, keďže ako cyklisti, my sami v nejaký obdobný darček dúfame.

 

 

Kapsička a sada náradia PRO


Ideálny set na pohotovostné opravy pre každého cyklistu!

Skvelé kombo pozostávajúce z kvalitnej podsedlovej kapsičky strednej veľkosti, pumpy, multifunkčného náradia a montážnych pák, ktoré vie vyriešiť veľké množstvo bežných problémov každého cyklistu.

Náradie a doplnky sú nízkej hmotnosti a kompaktných rozmerov, takže nezaberú veľa miesta ani v ľadvinke či ruksaku.

 

 

Sada svetiel Infini OLLEY


Vidieť a byť videný alebo bezpečnosť nadovšetko.

Výkonné predné a zadné LED svetlá Lava na bicykel značky INFINI s USB nabíjaním, ponúkajú jednoduchú montáž na všetky typy riadítok a sedloviek so 4 režimami svietenia.

Svetlá sú vodeodolné, nabíjateľné cez USB a ľahké - predné má len 16g, zatiaľ čo zadné 15g.

 

  


Sada kozmetiky na bicykel

 

Vianoce bez neočákavanej darčekovej kazeta plnej kozmetiky pre mužov sa snáď ani nerátajú. Čo môže už tak voňavého cyklistu potešiť viac, ako poriadna dávka kozmetiky pre jeho bicykel?

Britskí mágovia z Juice Lubes prinášajú vianočnú dvojitú úderku pre boj s nečistotami v podobe Dirt Juice a koncentrovaného Dirt Juice Super.

Už samostatne predstavujú tieto prípravky postrach pre blato, špinu a mastnotu. V kombinácií tvoria duo Batmana a Robina, ktoré pobije všetku nečistotu a vráti váš bicykel späť do vitrínky.

Dirt Juice Super sa aplikuje ako koncentrovaný čistiť a odmasťovač. Dirt Juice potom doladí výsledný čistiaci efekt. Litrové balenie Dirt Juice Super možno zriediť s vodou v pomere 1:10, čím dostaneme 10 litrov klasického Dirt Juice, ktorý naplníme do rozprašovača. Navyše dohromady zabalené v úhľadnej kartónovej kazete.


 

 


Termoska Deboyo


Skalného cyklistu nemôže odradiť ani chladné počasie. Vieme o tom svoje, veď zima nás nezastaví. A neexistuje nič horšie, ako pri pocite smädu zistiť, že voda, ktorú vezieme, je zamrznutá.

Deboyo je nerezová termická fľaša s výbornou vákuovou izoláciou a tepelnou izoláciou na 12 hodín. Vnútro má potiahnuté hygienickým povlakom. Vďaka svojim rozmerom sa zmestí do štandardného cyklistického košíka.

Okrem cyklistiky je však široko využiteľná pre rôzne ďalšie typy zimných aktivít.


 

 

GPS zariadenia a trenažéry WAHOO


Značka Wahoo sa v našom portfóliu objavila len tento rok, ale ich produkty - či už GPS zariadenia ELEMNT alebo KICKR trenažéry, si nás naozaj získali.

Preto ak váš cyklista trávi zimu aktívne a vy hľadáte hodnotný darček, ultratichý trenažér, ktorý vás nebude rušiť pri domácich aktivitách istotne ocení nielen trénujúci cyklista, ale aj nejedna gazdiná.

GPS zariadenia ELEMNT zas každý cyklista využije nielen pri cielenom blúdení cestami a cyklochodníkmi. Ako darček istotne poteší sada "bundle", ktorá okrem samotného zariadenia obsahuje aj množstvo príslušenstva na presné meranie a vyhodnocovanie zozbieraných dát.

 

 Sada voskov na bežky

 

V prípade dobrej zimy namiesto bicyklovania často nastupujú alternatívne športy. Nebudeme tajiť, že u nás je to po cyklistike (alebo ruka v ruke) beh na lyžiach.

Dobrý vosk dokáže bežkám doslova vdýchnuť nový život. V praktickej sade stúpacích voskov od Swix nájdeme to najpotrebnejšie pre pohyb vpred J

  

Všetky z uvedených produktov sú skladom a možno ich pohodlne objednať cez www.procycling.sk až k vám domov.

V prípade nákupu so sumou väčšou ako 49.00 € pri platbe kartou vopred, máte poštovné zdarma.Bonus, alebo čo inde možno nenájdete:


Cyklistické zájazdy a kempy Sporttour


Nie je krajší úvod cyklistickej sezóny, než výlety so skvelou partiou v skvelých podmienkach a v teplotách bezpečne nad hranicami dvojciferných hodnôt, zatiaľ čo u nás ešte panuje dosluhujúca zima. 

Toto všetko Vám už 15 rokov prináša Sporttour. S bohatou ponukou cyklistických zájazdov v rôznych destináciách a turnusoch tvoria ideálny darček pre každého cyklistu.Darčekové poukážky


Ak väčšine rozhovorov, ktoré sa s vami doma pokúša nadviazať váš cyklista nerozumiete a konkrétny darček si jednoducho kúpiť netrúfate, darčeková poukážka je vždy voľba na istotu.

Darčekové poukážky ponúkame na hodnoty 10, 20 & 50 €, čím si viete vyskladať presne takú sumu, akú uznáte za vhodné. Poukážky platia rok od vystavenia a môžete ich použiť na nákup akéhokoľvek tovaru z našej predajne alebo e-shopu www.procycling.sk.

 


Ak máte nejaké otázky alebo ste naďalej bezradný ohľadom vianočných darčekov pre cyklistu či bežkára, neváhajte nás kontaktovať na obchod@procycling.sk.

 

Veselé Vianoce!