Súhlasím
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
Načítavam...

Cyklo výzva 2021 - virtuálny závod pre každého cyklistu v okolí Bratislavy

GRUPPETTO Bratislava Cycling Team si pre Teba pripravil Cyklovýzvu 2021. 
A PRO CYCLING, ako hlavný partner podujatia, ťa touto cestou pozýva do spoločného virtuálneho peletónu.

Každý správny cyklista vie, čo je to gruppetto v pelotóne – skupina jazdcov, ktorí sa potrebujú dostať do cieľa, ale nemajú ambíciu na prvé miesta (napr. šprintéri v horských etapách). Tým, že nebojujú o prvé priečky, v gruppette vládne priateľská a pohodová atmosféra. A o to isté nám ide aj počas našej výzvy.


Čo môžeš očakávať?

Čaká na Teba 6 rôznych etáp počas 6 mesiacov v okolí Bratislavy. Etapy sa budú postupne predstavovať na mesačnej báze – samozrejme všetko v súlade s aktuálnymi nariadeniami vlády súvisiacimi s pandémiou Covidu-19. 

Trasy budú rôznej dĺžky (najviac však cca 100km), ako aj s rôznym profilom – či už rovina na hrádzi v prvej etape v apríli na rozohriatie sa, alebo aj známe Bratislavské horské klasiky ako Biely Kríž.

Je už iba čisto na Tebe, či zoberieš so sebou partiu a výjazd si poriadne užiješ, alebo pôjdeš sám so záluskom na prvé priečky.

Trate si môžeš rozdeliť po mesiacoch postupne ako budú zverejnené, alebo absolvovať aj všetky naraz. Vôbec preto neprekáža, ak nie si priamo z Bratislavy, práve naopak. Budeš mať skvelú zámienku spraviť si poznávací cyklovýlet v okolí hlavného mesta.


Ako funguje meranie jázd?

Pri registrácii dostaneš link na stiahnutie sprievodnej aplikácie, slúžiacej na meranie jázd. Na každej trati budú rozmiestnené QR kódy, ktoré je potrebné naskenovať do aplikácie v telefóne. Na našich stránkach nájdeš fotografie jednotlivých miest, aby si neblúdil. Vyberať sa budú miesta, ktoré sú pri trati a jasne viditeľné.

Si začínajúci cyklista a netrúfaš si na trasu sám? Nevadí, gruppetto ťa potiahne . Ak nám to opatrenia dovolia, všetky trasy si prejdeme aj spoločne ako skupina. Veríme, že leto sa bude niesť v podobnom duchu ako minulý rok a strávime spoločne pohodové víkendy v dobrej nálade na dvoch kolesách.

Navyše, na každého účastníka čaká medaila, ktorú získaš za absolvovanie všetkých tratí a možnosť získať zaujímavé ceny v tombole.


Pridaj sa s PRO CYCLINGom do GRUPPETTA

Viac informácií a možnosť registrácie na cyklovýzvu 2021 nájdeš na stránke: www.gruppetto-bratislava.com/vyzva-2021/