Súhlasím
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
Načítavam...

Dôležité informácie počas lockdownu kvôli epidémii korona vírusu


Prehlásenie a infomácie tímu PRO CYCLING vzhľadom na aktuálnu situáciu ohľadom korona vírusu.


Vážení kamaráti a zákazníci,

 

vzhľadom na prebiehajúcu epidémiu korona vírusu, je však na základe nariadenia vlády kamenná predajňa v Petržalke je od štvrtka 25.11.2021 až do odvolania otvorená iba ako výdajné miesto e-shopu a servis bicyklov a lyží. Vstup do predajne preto bude umožnený iba na základe objednávky z e-shopu alebo objednávky na servis (prípadne prevzatie si servisu, pokiaľ ste o tom notifikovaný).


PRI VSTUPE DO PREDAJNE JE NUTNÉ ZAZVONIŤ, NAKOĽKO DVERE SÚ ZAMKNUTÉ


Predajňa je otvorená v štandardných otváracích hodinách, ktoré nájdete tu.


Naše služby, a niečo naviac, ponúkame za sprísnených hygienických opatrení aj naďalej. A to:


E-shop funguje bez obmedzení s poštovným od 99,-€ zdarma -

-> Tovar, ktorý je skladom v predajni expedujeme bez zdržania.

-> Pri objednávke nad 50,-€ v rámci Bratislavy Vám tovar donesieme až k Vám domov

-> Tovar skladom u dodávateľa stále expedujeme do 5 -10 dní od objednania, prípadné špeciálne požiadavky na dopyt radi vyriešime individuálne

-> Bicykle v rámci SR posielame zadarmo

-> Pri nákupe nad nad 99,-€ poštovné neplatíte!

-> Nevhodnú veľkosť oblečenia, prilieb a tretier vymeníme do 3 dní na naše náklady - viac info pod týmto linkom

-> Zároveň však žiadame pri vytvorení objednávky uprednostniť platbu kartou pred dobierkou. Naša zmluvná dopravná spoločnosť totiž s cieľom ochrániť svojich zamestnancov bude pri platbe na dobierku akceptovať iba bezhotovostnú platbu (teda kartou cez terminál). Platba hotovosťou u kuriéra momentálne nie je možná.

-> Ak sa prihlásite na odber noviniek emailom (kliknutím sem), pri registrácii záskate kód na zľavu 5% z nákupu v našom e-shope.

 

Servis bicyklov - cyklo servis je momentálne v plnej prevádzke! V predajni je nutné zvoniť na zvonček. Vaše bicykle je teda možné bez obmedzení prijať ani odovzdať zo servisu priamo v predajni.

Ako službu naviac Vám počas tohto obdobia ponúkame zvoz bicyklov do nášho servisu v rámci Bratislavy za jednotnú cenu 6,-€! Pred prebratím dohodneme rozsah servisných prác, podľa nášho aktuálneho cenníka

Ak sa rozhodnete pre VEĽKÝ SERVIS - ZVOZ A ODVOZ V RÁMVI BRATISLAVY JE ZADARMO. Viac info o zvoze/odvoze zdarma pod týmto linkom.

V prípade, ak sa pri servise vyskytne potreba dodatočných servisných prác nad rámec dohody pri prebratí, budete kontaktovaný našim servisným technikom.

Po ukončení servisu poskytujeme aj rozvoz hotových bicyklov v jednotnej cene v rámci Bratislavy vo výške 6,-€ za bicykel (mimo územia Bratislavy je poplatok za zvoz/ rozvoz dohodou). Ak máte záujem o doručenie Vášho bicykla až k domov, je nutné nás vopred kontaktovať, resp. dohodnúť si túto skutočnosť vopred pri prebratí bicykla do servisu.

V prípade záujmu o servis sa objednávajte štandardným spôsobom cez online formulár (-kliknite na tento link). Do poznámky pri online rezervácii je nutné uviesť skutočnosť, že máte záujem o zvoz bicykla do servisu. V opaťnom prípade očakávame, že bicykel prinesiete osobne. My Vás budeme kontaktovať telefonicky a dohodneme s Vami prebratie.


ĎALŠIE AKTUÁLNE AKCIE K SERVISU BICYKLOV NÁJDETE POD TÝMTO ODKAZOM.

 

Snažíme sa správať zodpovedne, a rovnaký prístup očakávame aj od našich zákazníkov. Vstup do predajne bez správne nasadeného respirátora nebude umožnený. Riadime sa odporúčaniami RÚVZ, dbáme na zvýšenú hygienu zamestnancov ako aj priestorov a v prípade akýchkoľvek podozrení budeme včas konať a o všetkom informovať. 

Treba však dodať, že takmer všetci z nášho tímu sú očkovaní a mnohí covid prekonali prekonali.Sme Vám stále k dispozícii, tak nás neváhajte kontaktovať – uprednostňujeme kontakt prostredníctvom emailu. Počas pracovných hodín Vaše požiadavky však radi vybavíme aj  telefonicky, cez Facebook, prípadne prostredníctvom Skype.

Kontaktovať nás môžete niekoľkými informačnými kanálmi:

  • Mobil:    +421 917 344 484

 

Aktuálne správy a prípadné obmedzenia nájdete na webstránke www.procycling.sk a na našom Facebooku

 

Zároveň žiadame aj našich zákazníkov, aby rešpektovali vzniknutú situáciu a pri kontakte s nami nosili respirátor, či v prípade ak majú symptómy ochorenia vyhýbali sa styku s inými osobami. Ospravedlňujeme sa za prípadné zdržanie a oneskorenia v našich aktivitách, vzniknutá situácia je však nová aj pre nás.

 

Na záver - ďakujeme Vám za prejavenú dôveru aj v tomto krízovom období, ktoré sa, veríme, čoskoro zlepší. Buďme, prosím, ohľaduplní a zodpovední a nerobme zbytočnú paniku. Dodržujme odporúčané opatrenia, aby sme tento neduh čo najskôr úplne eliminovali, keďže zdravie je to najdôležitejšie, čo máme.

 

S pozdravom

Váš

PRO CYCLING tím