Súhlasím
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
Načítavam...

Video test: Ghost SL AMR 2.9 - univerzál za skvelú cenu

Ghost má pomerne silné zastúpenie na poli celoodpružených bicyklov. Či už sa jedná o trailbiky s nižšími zdvihmi, alebo endurá, ktoré zvládnu celodenné jazdenie v bikeparku.

Najpredávanejšie celoodpružené bicykle značky Ghost predstavuje rada SL AMR. A práve Ghost SL AMR 2.9 sme mali možnosť otestovať.SL AMR predstavujú  všestranné bicykle doslova na všetko. Možno vyberať v konfigurácii s ľahkým, štýlovým karbónovým rámom alebo rámom z odľahčenej hliníkovej zliatiny. Dostupné sú 27,5 palcové alebo 29 palcové kolesá s pevnými osami, so vzduchovými či prakticky bezúdržbovými pružinovými tlmičmi a vyladenými komponentami, ktoré spolu perfektne fungujú.

 

Ghost SL AMR 2.9 predstavuje bestseller, ktorý charakterizuje stelesnenie univerzálnosti a komfortu. 130 mm vpredu aj vzadu, originálny dizajn a mix zaujímavých komponentov, ktoré v tejto cenovej hladine naozaj milo prekvapili,

Je možné mať univerzálneho parťáka za cenu pod 2 tisícky? V našom redakčnom teste Vám prinášame odpoveď.


Viac vo videu:

 

 

Dnešné trailbiky sú ozajstný univerzálni parťáci. Ghost SL AMR 2.9 je toho živým dôkazom.

Ak hľadáte jeden bike na všetko, Váš prvý fullík, alebo bike, v ktorého sedle viete presedieť pohodlne celý deň, no trúfnete si aj na ľahšie bikeparkové trate, Ghost má odpoveď - Ghost SL AMR 2.9.


 

Za bezkonkurečnú cenu 1899,-€ ho kúpite v predajni a v e-shope PRO CYCLING (kliknutím na link)


Ak sa Vám video páčilo, podporte odberom PRO CYCLING Youtube kanál